DEUTZ

Spremamo se za jesenje radove...

k2pg5.jpg


110g80k.jpg
 
Sto ovaj branik nisi napravio na sarke da se preklapa u slucaju da ne daj ti Boze zapnes u nesto ili bar u transportu da bude preklopljen?Vidim da si odradio krov na supi ko ti je odradio krov i koliko je bilo ::novac::
 
Pravio prijatelju na preklop pa ga nikada nije sklopio u transportni jer je bio dovoljno oddignut od zemlje i u radnom...Od zemlje je 25-30cm sto je dovoljno i za nezgodno suncokretiste kao i za transport.Za ono drugo ti saljem pp.
 
E sad i to sto kazes..Ali taj lik sto prodaje neznam odakle je izlazi po vasarima.Za ove druge ima radionicke kataloge i kataloge za rezervne delove a za dajca nisam siguran...Ja sam za svoje traktore uzimao od njega i jako su dobri.Uglavnom u Smederevsku Palanku svakog 15-tog u mesecu je tamo...ako neko zna nekog drugog da ti pomogne...ja znam za njega.Pozdrav

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Planiram svakako da odem 15-tog u palanku pa cu ga potraziti ako ne nadjem u medjuvremenu . Hvala u svakom slucaju :ppozdrav:
 
Nego sto ja imam problema sa hidraulikom... Ovi iz Agrostad-a kao dolaze evo vec 5-6 meseci da to pogledaju vise mi je doslo crno cudo :-( Cas mi hidraulika radi, cas ne radi, a evo radovi se priblizavaju pojma nemam sta cu i kako da zavrsim. Da vidite samo kako orem ha ha vozim druga na plugu pozadi pa mi on podize i spusta na braniku dok i to ne budemo zeznuli jednog momenta


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Haha snasli se.I meni su odugovlacili i jos svasta al aj necu da ih kudim..Jel ti ne dize a spusta ili ni jedno ni drugo?

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
I jedno i drugo nema sta nisam probao kazu u servisu prekidac kao nije dobar nije mi jasno kako cas radi cas ne radi ... Vise sam izludeo


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kod mene nije hteo da dize,pa sam pozadi gde su izvodi na njima ima dva plasticna kruga ili kako da ih nazovem koji mogu da se okrecu e tu se podesava visina dizanja.Probaj tu da podesis mozda je do toga ako stignem slikacu sutra pa ti posaljem u pp ili okacim ovde ako nekom zatreba...

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh