DEUTZ

Manjevicu, jel ti to tako glasna muzika ili je tih Dajc? :)
 
Vec kojim put srecem na oglasima Agrofarm 430 varijanta sa 109ks, da li taj motor ima neki problem kad vlasnici ga prodaju pre posle kratkog vremena?
 
Razmišljam o kupovini deutza agrotron 150, sa prednjom hidraulikom i prednjim kardanom, pa me zanima koje su mu najveće mane? Čovjek mi ga nudi za 15 tisuća eura, mora biti neki mačak u vreći
 
Vladow jesmo li se danas sreli u Katastru u Odzacima mozda? Danas sam sreo kolegu koji je bas ovaj model kupio?:ppozdrav: Inace taj model je Same motor, sto ne mislim da je lose, vec naprotiv. Strani forumi jako hvale Same motore 4cil.
 
Poslednja izmena:
mozda jesmo se sreli ali nisam prico stobom nego sa onim sa duzom kosom meni su rekli da nije same motor ma sta je tu je ice on
 
Ok ja sam pricao sa crnjim covekom prosecna gradje koji je rekao da kupuje na kredit Deutz 5105g. Sedeo sam na stolici levo kada se udje. Svejedno nek je sa srecom kolega:ppozdrav:
 
Pazario sam Deutz Fahr Agroplus 95 pre par dana, ima li neko od forumasa iskustva sa tim traktorima. Konsultovao sam par ljudi iz okoline pre kupovine, kazu da su dobri traktori sad videcemo.
 
Vec par dana ima kako sam doterao a verovali ili ne ne stizem da slikam od silnog posla I drugih obaveza. Bice slika cim malo dobijem lufta.
Jeste sa okruglim farovima, 99 godiste. Bio je u oglasima taj traktor a ja sam ga igrom slucaja pronasao preko prijatelja I pre nego sto sam ga video u oglasima
 
Ljudi molio bih za preporuku koji servis da kontaktiram jer me ovi iz Agrostad-a izgleda ne konstatuju. Imam Agrotron 85 2000 godiste i problem sa hidraulikom, cas radi, cas ne radi cim se traktor zagreje, a ona dugmad na branicima stalno rade. Nece da podize i spusta iz kabine zvao raspitao se u Agrostad kazu to ti je prekidac odnosno potenciometar koji podize i spusta inace kosta 300€. Nema sta nisam probao i pokusao i ne mogu da odklonim kvar i na kraju poceo da zovem njih da dodju kod mene i da to poprave ili zamene spreman da platim tu avanturu i oni izgleda nemaju namere da dolaze


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Probaj pozadi iza kabine ima dva plasticna kako da ih nazovem..kao srafovi ili akoprobaj njih da odrvrces ili zavrnes tu se to podesava.Kad su bili kod mene iz agro...tu mi drndali i idti takav problem mi se pojavio i na to resio...Ako ne ukapiras na sta slikacu ti..

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Posto sam sad u DF familiji, gde se mogu naci delovi kod nas osim u Agrostadt ?? Promenio bih ulje I filtere za pocetak. A fale mi I dve-tri plastike u kabini
 
Nazad
Vrh