DEUTZ

2qsaqlv.jpg
 
Da autopilot, traktor je nov ovo je prvo oranje i iznenadio sam se koliko je moćan sa ovoh 55ks, a 4wd je posebna priča nije mi žao ni jedne marke, prezadovoljan sam.
 
Zadruga Sava Kovacevic ih ima nekoliko komada od 136ks i odlicno su se pokazali,a idu ko djavoli vuku Fligelovke od 20000kg sa silazom ne osecaju ih i imaju jednog od 165ks taj ide i u oranje i pripremu.
 
Ja gledam nesto tu od 105-120ks malo jace samo zbog prikljucaka a i za moje potrebe.
Ali samo zeleno il deutz il JD.
Malo me brinu radni sati dajceva jer svi imajo 7-8000 i zanam da za jd to nije nista ali za deutz ?
 
U Napretku u Staroj Patovi imaju nekoliko komada od 130 ks 2007 god radni sati od 13- 18.000 sve pohvale. Na motorima i menjačima ništa nije rađeno, jedino im je klima malo problematična i zahteva malo češći servis.
 
Kod nas bio jedan agrotron 130 uvežen iz Nemačke ali nije se proslavio (nemora da znači da je loš, možda se naradio) pa ga je zamenuo drugi zeleni sa rogovima.
 
Moj zastitar za voce je radio u Deltinom kombinatu u Apatinu. Kaze da m600 i agrotron 130 su vrhunski traktori i sa njima nisu imali nikakvih problema. Taj iz nemacke je verovatno pohaban totalno bio.
 
Nazad
Vrh