Maky355

Maky355

Član
Učlanjen(a)
21 Jul 2013
Poruka
155
Lokacija
Gradište - Hrvatska
Pozdrav svima. Zovem se Marko, '95. godište sam i iz Gradišta (Hrvatska) sam. Poljoprivredom se ne bavimo na veliko, ne živimo od nje, nego obrađujemo djedovinu koja nam je dodatni izvor prihoda uz tatin posao, iako je i to sve manje... ::lose:: Od traktora imam Ursusa 355 i koristim stričevog Ursusa 360, kojeg je kupio prije 2 godine. Svu mehanizaciju smo do sada koristili zajedno, pa tako i njega.
Ako vas još što zanima, slobodno pitajte!

Evo par slika stare i hrđave mehanizacije, jbg, nema se za bolje...

LvaHIZ5EEbne3Veh.v.jpg


dsci0194.jpg


dsci0230.jpg


img0929a.jpg


Nadam se ugodnom druženju! :ppozdrav:
 
Dobro dosao. Cini mi se da smo se vec druzili na jednom drugom forumu do pre par meseci.
 
Pozdrav svima još jednom od mene :cao:

Nakon duže neaktivnosti, evo me opet...

Promjenilo se to da sam nabavio još neke mehanizacije i posao sam preuzeo 99% na sebe. Počeo sam i češnjak proizvoditi i u planu je proširenje gospodarstva, kako sa površinom, tako i sa povrtlarskom proizvodnjom. Največi, a skoro i jedini problem u tom proširenju je nabavka zemlje jer se pokraj velikih jako teško može doći do ikakve zemlje.

- - - - - - - - - -

A od te mehanizacije u koju sam se "ponovio" su OLT Posavac 2x12", OLT PSK 4 reda, OLT MSK 4 reda, dva kultivatora OLT 4 reda, samogradnja podrivača sa jednim radnim tijelom, rasipač Creina sa klatečom cijevi, sjetvospremač RAU...

Nemam trenutno na mobitelu od svih strojeva slike, promjenio sam mobitel..

2zdpyfd.jpg


2mqrbic.jpg


66xi8h.jpg
 
Nazad
Vrh