IMT

Koliko obrtaja kardana imaju 555 i 558? Mogu li se eventualno upariti sa Zmajem 222?
 
na svakom satu koji je originalan za taj moel traktora imas obrtaje kardanskog vratil u odnosu na obrtaje motora,za 558 ti je ko kod 533 539
a za 555 trebalo bi da je isto,ali nemoj da me drzis za rec
 
grunt nemoj se ljutis al nemoj ni tako,pa gdje ti je patriotizam pa kako da nevalja nase stoje valjalo 40 godina svima nasim starima a tebi nevalja,evo ja sam vozio od traktora svasta nesta i fiat-e,steyer-e,landini,new holande,fendte,john deere i vocare holdera i antonio carraro zglobare,jer radim kao traktorista u austriji trenutno vozim mf5465,a kod kuce imamo tri imt-a cast svemu ja volim nase naucio uz starog kupili skoro jednog novog imt-a mogao sam uvesti za te pare jako dobrog stranca,al ako volim novo nase taman nevaljao nego stranca pa kad sta crkne nesmijem u trgovinu da pitam posto je dijo,a na primer komresor klime kost 500evropljana a za to skoro generalka za nase "siromke"

A koliko je kompresor klime na IMT-u?
 
Kolega, to je sasvim u redu. na 1500 okretaja treba biti OTPRILIKE 60 minuta jedan radni sat, na 1600 je to brze, na 1700 jos brze... Sto veci gas, to se brze "vrte" sati.

Na novijim traktorima je sat elektrican i nastiman da broji uvijek na 60 minuta bez obzira na obrtaje motora. Bar na SDF I CNH grupaciji koliko sam upoznat, zad ruge ne mogu tvrditi.
Da li je moguce ugradit taj elektricni sat obrtaja motora na imt 577?
 
Sve je moguce samo MISLIM da tu treba i biti alternator koji ima izvod da da je impulse tom satu. Sjecam se price da je kolegi na MF otisao alternator pa dok ga nisu popravili stavili neki reda radi. Kaze da je traktor tih par dana na ocigled brze vrtio radne sate...

Ako on laze, lazem i ja... Ne mogu biti siguran.
 
Jbg kod mene je rus Vtz 20 48 jako sporo okreto sate bez obzira nagas dok kod JD čini mi se da je kao što kolega kaže 60 min na 1500obrtaja

- - - - - - - - - -

ne mora biti original sat digitalni.ja imam sat što broji radne sate sa rotobrnače,kači se magnet na osovinu a vamo se montira pulsator (ili koji je već klinac) koji je spojen na sat.Čim startač kardan pali se i broji,nastavlja dalje od zadnjeg stanja i nema mogućnost resetovanja.
 
Sta ste toliko napali na tu klimu?

Posto kompresor klime za toliko prehvaljenog i nahvaljenog belarusa?


a vidi kolega, znam da voliš IMT, ja imam 2 komada......ALI, veliko ALI.......

ako gledaš novi 577 i novog rusa za tu cjenu možeš uzeti rusa od 100ks......

meni je problem što sam navikao na IMT, i na hidrauliku, svi su jednaki, sve jednako za popraviti, ostalo su nijanse.....ALI, kod nas za prednju vuču za imt ćeš teško naći djelove, za brene slabo djelova osim za motor.......cijene polovnog imt-a kod nas su nenormalne, i opet imaš traktor bez prednje vuče, za rusa sa prednjom vučom.......gledam te 560, nisu u nekom stanju a traže za njih 4000€, a po meni nevrijede više od 2000-2500€......rijetko ko prodaje nešto po realnoj cijeni, dok dobrog rusa nađeš za 6000€, i to je jedina njegova prednost, djelova ima u srbiji i mađarskoj, pa i kod nas ima dosta trgovina i možeš kupiti sve što poželiš.....da se nešto ujutro pokida, ti navečer već možeš imati sposoban traktor za rad, dok kod imt-a nije tako, ako izuzmemo fergusone, za njih ima u trgovinama sveda, da se može kompletan sastaviti......i to je ono jedino što me najviše vuče kod rusa, da sigurno više nudi obzirom na cijenu traktora, a po kvaliteti imt i rus (mislim na belarusa) su potpuno jednaki, nema razlike.......a i gume su nešto jeftinije za rusa, ako usporedimo 577 i 820......
 
Kolega Ivane, svaka ti cast na iskrenosti.

Svatko ima svoje preferencije i to je OK. Ti si realan u usporedbi da su IMT i Belarus po kvaliteti jedno te isto dok 95% vlasnika belarusa to ni pod razno ne zeli priznati, hvali se rus kao da je svemirski brod.

Samo me zanima zasto rusa hvale a IMT kude. Istina, rus je vjerovatno malo udobniji za rad ali nema ni on klimu pa je opet dobar a IMT nikako ne valja.

U breni tokom rada nesmetano pricam na mobitel. Meni komforniji stroj za obim zemlje koji obradjujem ne treba. Da imam povoljnu konfiguraciju terena i njiva, slobodno bih se usudio s istom mehanizacijom obradjivati duplo vece povrsine. Da jelova za prednju vucu nema, ne znam gdje si to cuo, za IMT se moze kupiti SVE sto ti zatreba. Problem je sto svi traze polovan dio da ugrade posto narod nema para. Rus je u tom slucaju povoljniji izbor posto je trziste djelovima jako rasprostranjeno i pristupacno.

Rade i jedan i drugi, ovisno kome se sto vise svidja.
 
ima jedna brena za 65000kn, to je 8500€, jako dobro izgleda, kabina uredna, sve 5/5 na izgled, nisam ju gledao da bi znao nešto više reći, godina 80 i neka.......al za te novce kupi se rus 20 godina mlađi.......

moj je najveći problem što sam navikao na fergusona, kao i 90% ljudi i na njegovu hidrauliku, koja je bolja tj. finija od ruske.....i kako sam rekao, trebat ću slijedeće godine za oranje veći traktor, jer radim u firmi i kod kuće, pa je više teško tako raditi i sporije......i sada je ta dilema između IMTa i rusa......

a spominješ i klimu, onda treba uzeti noviji JD i onda imaš sve.......samo treba izdvojiti oko 45 000€ za snagu od 90ks........+ što se bojim kvarova kod takvih mašina, jer neznam da bi išta mogao na njemu odraditi kao što se to može kod imta i rusa.......

a i gledam kod nas, ima rus od 212ks za kupiti i dođe 71000€.......
 
A koliko je kompresor klime na IMT-u?
e ja klimu i ne koristim,sto se mene tice netreba nigdje jer samo se prehladim od iste,i svi traktori sto sam radio na njima imali su klime a nigdje nisam palio.
ja eto kad sam kupovao auto nisam gledao dali klima radi niti dali je obicna ili digitalna m svejedno mi a u traktoru nikako.
mnogo se nas narod luksuzi ovo ebenom vremenu to ja samo znam
gledao mi matori i nekog landinija novog da uzme znam samo da je 75ks bio kaze nije skup,ali jok dok proizvode imt-a meni bolji netreba,ebem ti poso ako necujem motor na masini
 
Nazad
Vrh