IMT

Коју површину може да узоре ИМТ 577дв са плугом 757,на тешком типу земље.И њиве 0.5-1ха???
 
kod nas je prilicno teska zemlja ali nema duplaka. oko 18-22 L po ha trose koliko sam cuo od rodjaka i par njih koji ih imaju. mada su to i vece parcele vecinom u pitanju.uglavnom potrosi 577 uvek prilicno manje nego 560-567 sa kojim orem. oni oko 30-35 L otprilike.meni smo orali pre neki dan sa 567 i olt posavcem 2/36 i oko 32L je potrosio na oko 1,2ha. dve parcele i ima klina a oko 60 ari su obe otprilike. rodjak je orao pre par godina sa 577 iste te parcele sa oko 20L. e sad koliko moze uzorati zavisi koliko mozes dugo orati sa njim.2,5-3 ha otprilike ako nisu daleko parcele

- - - - - - - - - -

ja mislim da mi je drugar u selu nesto preradjivao na disk kocnice i koliko sam cuo od wv. moram jedan dan otici do njega bas da vidim sistem kakav je uradio. na jedan tocak je ugradio i koci fantasticno ali nista neverujem dok nevidim pa vam javim.znam i na zmaj kombajne da su preradjivali od mercedesa diskovi i klesta i da je kocio ko auto
 
Од које године су почели да им стављају ојачану,спољњу хидраулику?
 
Kocnice potopljene u ulju pocele su da se serijski ugradjuju za vreme sankcija u decembru 1993,znaci bukvalno od 1994 godine.Krajem 1994 godine vanjski cilindri kao standardna oprema.
Komsija radio u IMT bas smo pricali na tu temu pre par dana,bio je inzenjer tamo za projekte, a imam i katalog IMT proizvoda iz 1994 godine i u njemu lepo pise sta je standardna oprema a sta je doplata.
 
Полако крећем у потрагу за ИМТ577 ДВ.
Вероватно је више пута писаноали тема је огромна.Да ли му је то толико велика предност спољашња хидраулика?

- - - - - - - - - -

Има ли разлика у самом трактору код модела где је 577П и где нема оног П ,видим да је мало другачија маска.Има трактора из раних деведесетих где има и где нема слова П.А немају спољњу хидраулику.
 
Taj onda nije to godiste. Ako ti je taj traktor dostupan, pogledaj samo na plocici koja je prva cifra u broju sasije.

Trebao bi biti jer je oznaka 577 dve kao 90 godina za izvoz rađen plavi motor a sad ko će ga znati možda je jedan takav izišao.

- - - - - - - - - -

Полако крећем у потрагу за ИМТ577 ДВ.
Вероватно је више пута писаноали тема је огромна.Да ли му је то толико велика предност спољашња хидраулика?

- - - - - - - - - -

Има ли разлика у самом трактору код модела где је 577П и где нема оног П ,видим да је мало другачија маска.Има трактора из раних деведесетих где има и где нема слова П.А немају спољњу хидраулику.

Bolji ti je 577 p ako se mene pita utišana kabina izmjenjeno sve boljke nego na starim tipovima.
Pogotovo ovi novi s prvim 12,4 gumama šteta kod nas ga nema više kupiti.
 
Nazad
Vrh