IMT

Ja sam nasao jedan stari tip 560,godiste ne znam,motor odlican,gume ekstra,nov alnaser,limarijski sredjen za 2700 evra. Ima i papire,moze da se registruje. Ako se izborim s finansijama,uzeo bih,posto imam nekih usluga da radim,treba mi mnogo nafte,a ljudi trenutno nemaju gotov novac,pa me koci. Ako si ti,Aco zainteresovan,javi na PP da ti posaljem broj,rado cu ti ga prepustiti. Ljudi meni odrzavaju mehanizaciju i za preporuku su sa moje strane. Ionako imam 3 traktora u dvoristu trenutno,pa za ovaj bi me u kuci istukli ko vola.
Tomic Toma,kod mene su preradjene na 585 na mehanicke,trenutno su ekstra,kao na autu su. Mirko015 i Slavko015 mi radili,jeste bilo malo na brzinu,ali je ispalo super. Spasili su me tad i pored njihovog tada velikog posla.
Neznam bas kako, ali kad ih prerade na mehaniceke, em koce dobro, em su mnogo pouzdanije. Mnogi kod nas su ih preradjivalii od tada nikakvih problema. Onaj kod tece je bio novi tip. Da sam imao para, iako bi mi bio visak, uzeo bi ga bez razmisljanja. Onako dobar stroj se teze nalazi:ppozdrav:
 
Pa manje od 300m godisnje ne planiram,ali je to veinom na losim terenima.

560 je okretniji i kad budes menjao gume mnogo manje ces osetiti po dzepu nego na 577dv, sa druge strani ti najbolje znas kakvi su uslovi za rad, i da li planiras/moras da radis i po kaljavom, snegu itd. tu ti je dv u prednosti, i manje ces da razmisljas da li moze ili ne moze :sjasi:da se radi .
 
Ako neko ima da proda 533 za male pare sa jednostepenim kvacilom neka mi se prijavi,ocu da kupim:osmeh:

Od koje godine ferdza ima dvostepeno kvacilo?
 
560 je okretniji i kad budes menjao gume mnogo manje ces osetiti po dzepu nego na 577dv, sa druge strani ti najbolje znas kakvi su uslovi za rad, i da li planiras/moras da radis i po kaljavom, snegu itd. tu ti je dv u prednosti, i manje ces da razmisljas da li moze ili ne moze :sjasi:da se radi .
Pa ja sam vise za duplaka,ali manjeg od 577,a nije bas da mi je preko potrebna dupla vuca.Po mokrom imam obicaj da radim,ali kad je bas blato i sneg nikad,ipak se 300m spremaju za 25-30 dana tako da ima vremenaa da se radi po lepom i suvom.
Gledam onaj klip gde 560 vuce trupce i bas mi se svidja kako ide,jes da ima lance,ali ide bez problema i mislim da ako potrosnja nije prevelika odem da pogledam onaj 560,a i 577dv i naravno probam.Mada izgleda da ce ipak da bude neki Ursus C-360 jer se i kod mene oni jos uvek najvise koriste po sumama i niko se ne zali na njih.
 
Kolege imam i u ovoj temi isto pitanje,zna li neko oznake lezaja prednjeg tocka za 558? Polako se pripremam za sezonu a sudeci po vremenu koje je proslo od zadnjeg menjanja mislim da cu morati uskoro da ih menjam pa reko da ih imam u rezervi:osmeh:
 
Ja imam ovo samo. Ali ovo su kataloški brojevi pretpostavljam da ti treba pozicija 13 i 15

image-12.jpg
[/IMG]
 
Pa ja sam vise za duplaka,ali manjeg od 577,a nije bas da mi je preko potrebna dupla vuca.Po mokrom imam obicaj da radim,ali kad je bas blato i sneg nikad,ipak se 300m spremaju za 25-30 dana tako da ima vremenaa da se radi po lepom i suvom.
Gledam onaj klip gde 560 vuce trupce i bas mi se svidja kako ide,jes da ima lance,ali ide bez problema i mislim da ako potrosnja nije prevelika odem da pogledam onaj 560,a i 577dv i naravno probam.Mada izgleda da ce ipak da bude neki Ursus C-360 jer se i kod mene oni jos uvek najvise koriste po sumama i niko se ne zali na njih.
Да ти кажем само,ја не знам за Урсуса ц 360 да не искаче из брзине при оптерећењу на нагибу,поготово из 2 брзине.Тога се пази.
 
To je tacno i to bas svaki,ali su mi ljudi ovde na forumu objasnili da se to lako resava i kako se resava.Uglavnom sutra zovem lika za 560 da vidim sta ce da kaze.
 
Sto kaze moj kum "placu ljudi za 558",a odnosi se na ove sto rade sa drvima.Meni se svidja taj 577dv,samo eto dosta je glomazan.Nego Šanana ti imas 565,sto je manje vise isto kao 560,znaci nisi zadovoljan?

Ne, prezadovoljan sam ja s 565, za ove srednje teške poslove mi nema boljeg, ali samo nesmije da vidi blato, tu ostaje.
Vjerojatno je zbog malih guma s pregustom ripnom i dosta je nizak s donjom poteznicom na sebi.
 
Nazad
Vrh