IMT

Ima dosta slika po netu preradjenih 539 u 4x4, ali nigde nisam video kako je odradjen izvod iz menjaca...

Nisu najbolje slike ali se vidi nešto

2mha8ea.jpg


2rn8z9g.jpg
 
On i ima jak motor jos mu prednja fali pa da se ugasi... Mislim na 539... Za njeou snagu dovoljna mu je samo zadnja vuca i za poslove za koje je namenjen...
 
Pa mozda mu zatreba recimo za oranje i tanjiranje ali za baliranje za spartanje za bacanje vestaka,prskanje i slicno za sta ga ja koristim ja mislim da bi mu prednja samo smetala...
 
Rade ljudi svasta sa malim traktorima nemoze da smeta moze samo da koristi ,rastereti . Znacila bi .
 
uh koliko mi je puta zahvalila uzbrdo sa vocem prednja vuca po blatu .Kod nas u riropeku ima 539 sa fabrickom prednjom vucomsamo je nizak diferencijal pa naseda brzo
 
Prednja vuca na 539, je izuzetna stvar pod uslovom da je menjac trobrzinski, u oranju ce se osetiti prava razlika i jacina, zamerka je jedino sto ranije nisu u IMT-u ugradjivali na 539 dW.
 
Dobar je 539 za lake poslove za nesto ozbiljnije ne.... Kad treba da se povuce nesto ama odmah proslajfuje... Nikad nisam video 539 sa 5 brzine sumnjam da i ima..???
 
Danas stigla nova sedmica,bice slika vrv sutra. Na prvi utisak sam vise nego zadovoljan,ostalo ce pokazati kada ga malo stisnemo... :ppozdrav:
 
Ćiro,ne pratiš dobro forum...
prednja vuča i u ravnici je nophodna čak i na malim traktorima koji služe za površinske radove
ne znaš koliko je bolji sklop i precizniji raspored kukuruza koji je sejan sa traktorom sa DV a samim tim mnogo veći prinos
tako ko koristi 539 za sejanje postaje neophodnu da to bude DV
 
Dobar je 539 za lake poslove za nesto ozbiljnije ne.... Kad treba da se povuce nesto ama odmah proslajfuje... Nikad nisam video 539 sa 5 brzine sumnjam da i ima..???

Ćiro, član Pajoni nigde nije spomenuo 5. brzinu!!!!!!
Prednja vuca na 539, je izuzetna stvar pod uslovom da je menjac trobrzinski,
Možda je mislio na četvorobrzinca :haha::haha::haha: kao što ima TAFE
 
Dobrican svaka cast na masini i rizik se isplatio,stigao u roku.

Ciro bilo je sad na sajmu 539 sa 5 brzina.

- - - - - - - - - -

Montoya molim te reci da se salis oko DW-a.
Ferguson i ovako zna da nasedne karterom u razoru,a sta bi tek bilo sa onako niskom prednom vucom...
 
Ćiro,ne pratiš dobro forum...
prednja vuča i u ravnici je nophodna čak i na malim traktorima koji služe za površinske radove
ne znaš koliko je bolji sklop i precizniji raspored kukuruza koji je sejan sa traktorom sa DV a samim tim mnogo veći prinos
tako ko koristi 539 za sejanje postaje neophodnu da to bude DV
Jos bi trebalo da ima kompjuter,gps,raketni motor,.. preterujete malo, ferdza seje extra.
 
Meni i moj 540 sa prosirenim ajnslangom neokretan,a da jos ima DV bilo bi jao mama.Jedino Rakovica sa Karero prednjom vucom okretna skoro kao i bez.Ima bolji ajnslang od mog 540.
U sitnim radovima uopste netreba DV,potrebna je samo ako se negde zapinje(oranje,suma,podrivanje...)
 
Nazad
Vrh