IMT

Kod kojih prodavaca ima 2050? ja sam pre par dana zvao sve i niko ga nema,prošle godine ga je imao Agrorid i taj mi je zbog suše i manjka novca otišao ispred nosa.Jedina varijanta koja može da se uradi je 2065 i to mora da se čeka najmanje dva meseca a meni se nečeka toliko a i nebih da ga kupim sa IMR motorom.
 
U agroridu ima 550.11 a 2050 sam gledao kod coveka sto je kupio i ako sam ga dobro razumeo 2050 pored pojacane hidraulike ima i diferencijal jaci dali od 560 ili neceg slicnog... :)
 
Ima da se kupi kod prodavaca ne kod svih ali ima poneki, ja sam gledao. A ako hoces da narucis u IMT ceka se 90 dana. :osmeh:

Pitao sam u jugometalu i dobi odgovor da imt nije skorije nabavljao perkins motore i da u narednom periodu nec e da ih bude . I nisam dobio dogovor koliko kostaju. Ako je imt vec izbacio model 555S od 50 ks sa imr motorom verovatno dai nece da bude sa perkins motorima. Sto bi izbacili modele 555s i 2065?
 
E setih se za onaj obecani video one brizgaljke sto rece 577 tj indikatora zaprljanosti filtera ,jos nije postavljen !!!!:osmeh::sta::osmeh:
 
Tacno tako,pricao sam danas sa direktorim prodaje u imt,perkinsa nema niti ce ga nabavljati,tj mozda bude ali tako tek u septembru. I jedna stvar koju nisam znao u te perkinse ide iskljucivo euro dizel. Modeli 2050 se vise ne proizvode...
 
što bežiš od IMR motora,istina je da nije kvalitet kao što je bio al je više nego duplo jeftinije održavanje u odnosu na perkinsa...
raspitivao sam se za 577,orginal perkins sklopovi izađu 440e a petar drapšin 200e
 
ljudi dal neko zna kako su se pokazale one mrcine sto ih zovu rogonja.. ja mislim da su 5176.. sa v6 mercedes motorom.. kod nas ih nema.. pa me zanima kakvi su..
 
Oznake brizgaljki za motor m33, iliti ulosci dizni za 539 linijska pumpa, oznaka nosaca je YAU,molicu ako ko zna?
 
Kakvo je grejanje u 577?

Nema nikakvo ali mi ne treba zimi valjda još sam mlad pa zato.
Nije mi još bilo zima kad se motor zagrije unutra zna nositi topao zrak.
Ali sad je na redu još jedna nova guma pa kasnije kabinu bi novi tip stavili.
Mislili smo od p linije ali kad su rekli 3000 eura za kabinu ludi ljudi.
 
Ma imt je zakon džaba održavanje ovo drugo sve kad negdje pročitam kolike novce samo ljudi dadu za indikator od zapadnog traktora glava me zaboli.
 
Nazad
Vrh