IMT

Zeljko ja ih imam te 14.9/28 sta da kazem osim kad nema babe dobra je i devojka,dosta su univerzalne za sve radove i isao je kao takav da prska soju sejanu na 50cm,jedino gubim na brzini u transportu.
Nikola bas te koje sam napisao,drugar mi ih je bio nudio za moj 560 al' su me komsije .... da ih ne kupim.

- - - - - - - - - -

Ujak ima 16.9 i na 70 prolazi nije laganice,ali ni ne gazi.
 
@North ja sam sa svojim 16-ticama prskam i spartam ali samo na 70cm, nisam nikad probao na 50cm,ove godine planiram sejati repu pa znam da mi ove nece odgovarati a da dajem 700-1000e bas mi se ne daje tolike pare da radim vece povrsine onda ok,a drugar ima 14-tice a traktor mu stoji nista ne radi pa bi sa njegovoga prebacio na svoj da se posluzim do poslednjeg prskanja za cerkosporu pa bi vratio svoje balonke,a za transport me ne brine jer nesto ga puno i nemam.Ali bitno mi je da sa tim 14-kama mogu uci u redove od 50cm.
 
Zeljko ja ih imam te 14.9/28 sta da kazem osim kad nema babe dobra je i devojka,dosta su univerzalne za sve radove i isao je kao takav da prska soju sejanu na 50cm,jedino gubim na brzini u transportu.
Nikola bas te koje sam napisao,drugar mi ih je bio nudio za moj 560 al' su me komsije .... da ih ne kupim.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mogu i 16-tice u redove od 50cm ali ide na "knap"
Pa brzina je ista u transportu razlika je samo u širini gume od nekih 5cm:ppozdrav:

- - - - - - - - - -
 
Kao sto rekoh ujak ima sa 16.9 a mi sa 14.9 i uvek mi je kao klincu bilo nejasno zasto njegov traktor ima vece gume og mog,a na haubi im je isto pisalo,onda sam prvo prerastao gume mog pa gume njegovog traktora,a misterija je bila resena. :osmeh:
 
Nazad
Vrh