IMT

Jel zna neko koliko se krece cena za 533 gume ko nove,instalacija skoro nova,kvacilo dvostepeno,hidraulika i menjac odlicni,kabina ima stakla,jedino je motor zreo za generalnu.
 
Koje je godiste ,jel imas dinamu ili mozda je ugradjen alternator .Koji alnaser imas klasican od trojke ili ?? Blokada ???Ima li kompresor ,neka vuca itd sve se to gleda kad je motor los .

- - - - - - - - - -

Papiri registracija ?
 
78god,alternator,radio,rotacija,gornja i donja poteznica,alnaser fabricki,blokada ne radi a kompresor nema.Papiri su uredni.

- - - - - - - - - -

Ako ga prodajes onda sigorno vredi 2000e,a ako ga kupujes ne vredi ni 1000e.:ppozdrav:
Hahhahahahah tako nesto,mada posto bih ga mozda pordao verovatno ce vredeti malo vise od 2000e kad ga lepo operem. :osmeh:
 
Ful generalna za rakovicu 65 108 000 din, sa pvp i diznama, i majsorskim rukama.
Jedan cova u komsiluku radio, proslog leta.
 
  • Like
Reagovanja: PKB
Nemoj tako pisati, tesko ces ga prodati.
Ja nista ne krijem,mogu da mu osvezim motor,zafarbam sve to za nekih cirka 300e i prodajem ga kao "skoro generalisanog" ali to mi nije cilj.
Mada nije na prodaju,nego samo razmisljam malo dugorocnije koji traktor prodati sledeci da se podmladi vozni park.

Uzeo je drugar 539 90 i neko godiste,instalacija nekako radi,gume osrednje,nema kabine a motor sad generalisan ni jesenju sezonu nije stigao da odradi i izace ga preko 4000e macka u dzaku.

- - - - - - - - - -

Teca je racunao full generalka sa diznama,lamelom,pumpom za vodu,ulje,pvp bas full generalna oko 750e bez njegovih ruku.
 
  • Like
Reagovanja: PKB
Ne kazemo mi da ti nekog prevaris, daleko od toga.
Al' reko ako resis, da se ne kajes sto si pisao. :haha:
 
Naleti neki cova, a ti nasuo onaj Ruski univerzalni modifikator.
Ako uradis generalku ostavi ti njega.
Sitne su to pare.
 
U velikoj sam dilemi, zainteresovan sam za imt traktor neke srednje jacine. Dvoumim se izmedju 549S DW,550S DW,550.11 DW i 5555S. Prosto da se covek raspameti, jel poseduje neko neki navedeni model,neki korisni savet i koji model se najbolje pokazao?? :ppozdrav:

trenutno nema subvencije na kupovinu traktora, cene su sledeće: 539 sa kabinom - 998.000 din. 539 bez kabine 1.039.200 din. 539 S bez kabine 1.344.000 din. 539 S sa kabinom 1.428.000 din. 549 kabina, dupla vuča 1.558.800 din. 549 S kabina, dupla vuča, grejanje, spoljna hidraulika 1.920.000 din. 555 S bez kabine kao na slici 1.788.000 din. 555 S kabina 1.968.000 din.
IMT prednji traktorski utovarivač 355.200 din.

AKo nekog zanima . Cene u Jugometalu.
 
  • Like
Reagovanja: PKB
Nazad
Vrh