IMT

Svaka cast coveku... :bravo: Lepo ih je uradio.. Ali cena??? :sta:
 
Ok hvala obojici na informaciji. Cuo sam da prodaje jedan 577dw 90 godiste cini mi se ali nema kabinu. Pa rekoh da vidim da li moze da se nabavi kabina, da ne gledam traktor dzabe
 
Oko 2.500 vas izađe ceo komplet za prepravku starog tipa limarije na novi tip.To uopšte nije skupo,samo kada ima da se nađe.
 
Za 2500 eura, doda se jos malo i kupi ceo traktor, stari tip limarije.
Preskupo je to.
 
Ma bas mi deluje onako primamljiva investicija... :haha: Sta se sve moze kupiti za 2500 evra danas...
 
Oko 2.500 vas izađe ceo komplet za prepravku starog tipa limarije na novi tip.To uopšte nije skupo,samo kada ima da se nađe.

Nesto je tu puno zaracunato... Za te pare rijesis SVE sa starog na novi, ukljucujuc i pedale za kvacilo i kocnice te hidraulik volan ;)


Kod nas je bila kompletna nova limarija S PAPIRIMA bez kabine, znaci haube, instrument tabla sa satovima i blatobrani. nigdje motano nit ista i prodano za 400€. Isto tako jednog sto rastavlja/sastavlja/popravlja/prepravlja traktore i kod njega je bila kompletna kabina s grijanjem (srebrna ali vrata se otvaraju normalno, na sredini ne kao na ovim OL linijama) i svim staklima te blatobranima za 6 000Kn (oko 800€)


Prihvacam da su ovo ekstremni slucajevi i da je to donekle i ispod cjene s obzirom sta se sve dobiva ali isto tako ne moze to kostati ne znam ja koliko ni skuplje. 2500€ je doobra cjena za par limova i kabinu...
 
Imam druga koji ima 560 nikad mu nije kocio menjao makaze i cilindre i na kraju digo ruke razmislja da prepravi na mehanicke ali problem je leva papuca jer zvono nije izbuseno kako je prebaciti na levu stranu.
Ne prepravlja se to da bude kocnica kao na 542-549,tu ide sasvim drugi sistem rada kocnica,sve se pravi iznova i pedale stari tip obavezno.
 
Nazad
Vrh