IMT

Ako imas broj od tog coveka,treba mi prednji most..moj je zvanicno slomio usicu na oblozi deferencijla(prednjeg) gledano iz kabine sa desne strane...a moze i bilo koj drugi broj od ljudi koji rasklapaju takve traktore(DJurija sam vec zvao i nema nista)
 
Takav i ja imam kuci, plug je ekstra. Ne služi mi ničemu al neću nikom ni da ga dam za 150e ne znači mi ništa. Kad negde naletim na još jedan razmišljam da pravim dvobrazni. Taj plug kad se dobro nasteluje zaorava fantasticno. Mi smo 90ih dok je 539 orao i rucno brali manje parcele kukuruza sa njim zaoravali tuluzinu od preko 2m da se pero nije videlo

Al da ne idemo vise u :off_topic: ipak je tema IMT
 
Takav i ja imam kuci, plug je ekstra. Ne služi mi ničemu al neću nikom ni da ga dam za 150e ne znači mi ništa. Kad negde naletim na još jedan razmišljam da pravim dvobrazni. Taj plug kad se dobro nasteluje zaorava fantasticno. Mi smo 90ih dok je 539 orao i rucno brali manje parcele kukuruza sa njim zaoravali tuluzinu od preko 2m da se pero nije videlo

Al da ne idemo vise u :off_topic: ipak je tema IMT

Imam isti plug. Jedina njegova mana je sto nije za plitko oranje jer tad lose slaze brazdu, sve preko 20cm ispadne savrseno meni sluzi za oranje povrtnjaka tad orem koliko god moze dublje da ide.
Izvinjavam se za :off_topic:
 
Uglavnom sve to izađe na isto, neko voli da uzme zapušten traktor i da ga sređuje po svome, a neko da je u ekstra stanju ofarban, sređen, tu je mala razlika u ceni, nekoliko stotina evrića.
 
Najskuplje su gume 18 .4 ovo drugo vidim da je lijeva ruska orginalna takva je na mome...
I eto toliko godina star traktor i nikad guma promjenita slabi gazde su radili s njim.
 
Ne bi šteta je takve traktore uništiti ja da sam država sve bi dao u te dve tvornice da budu jake kao prije .
A ne da životarea traktori se traže.
 
Nazad
Vrh