IMT

Tamo se ide kada se baš mora,kada nema drugog izlaza ili rešenja.
 
prosvetli nas zbog cega (ozbiljno ne salim se) jel imaju dvojica u lacarku ,kod kojeg i zbog cega :ppozdrav: pozdrav
mozda nesto znas sto ja neznam
 
Dalibore previše deru.Skuplji su čak i od Petoletke tako da su reči suvišne.Ima dosta ljudi koji rade istu delatnost po sasvim pristupačnim cenama sa garancijom na rad i prihvatanjem grešaka.
 
nisam znao za cene znam da ih ima dvojica u lacarku hidraulika i tehnomarket po kvelitetu nesto sto sam ja radio hidrailik.biz bili su ok sa kvalitetom nisam imao zamerke na rad.( al imao sam reci sa tehnomarketom 2 puta mi radili orbitrol i 3 put dolazio njihov majstor da mi namesti natraktor ,jkao ja neznam damontiram orbitrol . nije ni treci put valjao ja isao da im vratim gazda kao nije bio kuci i njegova zena mi prenela da nece primiti reklamaciju i ja digao ruke od njega onda malo dole niz ulicu odneo u hidraulik oni mi, odradili i evo vec par godina sve ok.sto se tice cena nisam uporedjivao trebalo mi odmah oni bili najblizi,verovatno da ima jeftinije :ppozdrav:svako dobro
 
Majstor Branko iz V.Radinaca je za orbitrole,pumpe volana,zupčaste pumpe,hidro motore...ne prevaziđen.Majstor Pera iz S.M za pumpe i ploče hidraulika takođe itd.
 
Branko Peric moj prijatelj mi je radio pumpu hidraulike kad sam kupio sedmicu i jesenas mi radio orbitrol,inace on mi odrzava traktore i zadovoljan sam sa njim!a Pera je davno radio matorom prikolicu,pepakivao cilindar i menjao creva,takodje dobar majstor!
 
Zanima me sta mislite o jednom junackom poduhwatu .Radi se o sledecem tu jedan cowek ima 542 3 godine stoji pod vedrim nebom nije ni paljen niti okretan motor.Parkiran je posto mu je po drugi put zvekno konusno tanjirasti a cowek nije u mogucnosti da ga uradi ,ali u medjuwremenu su mu ukrali i alternator,alnaser i akomulator sad ga daje za dzab dzabaka dwoumi se drugar oko toga ja mu kazem po meni se to neisplati mora swe u param parcad pa iznowa uloziti brdo para a koliko ce to biti to ??Sta vi mislite ?
 
Ako nije skupo zasto ne uzeti? Koliko covek trazi para ako nije tajna?

Ja sam pazario 567 koji nije paljen preko 2 godine, stajao pod vedrim nebom bez centrifuge na vazdusnom filteru. Filter sam skinuo, ispustio to malo leda i vode, namontirao veliki akumulator i uz malo start spreja upalio motor. Od stojanja jedino moze motor da zapekne, sve ostalo nema sta da se pokvari.
 
  • Like
Reagovanja: PKB
Zavisi za koliko novca će ga prodati,ako je nešto stvarno povoljno onda se po meni isplati pazariti pa ga srediti.Ako će traktor+popravka izaći recimo preko 3000 evra ja se nebih upuštao u to.-Preteko me Bubu:ppozdrav:
 
  • Like
Reagovanja: PKB
A gumice od hidraulicne pumpr ,a creva ova ona,gumistucne, od stajanja klipovi oni ovi ,A gume sigurno su poprilicno ispucale(PREDPOSTAVLJAM nismo jos gledali swe detaljno dok se sneg neotopi ),ko zna dali je bila ispustena voda dali mu osto antifriz i dalje da nenabrajam widecemo i precizirati swe pa cu wam detaljno opsirnije pisati.Cini mi se da je jedna cizma kao isto dobila nesto je on napomenuo ,nije jos precizirana ni cena ali maltene jeftinije nego na kilo,widecemo jos kazem pa cu wam pisati!

---------- Poruka napisana u 16:23 ---------- Prethodna poruka je at 16:15 ----------

Koliko je samo alnaser,alternator akomulator ,konusno tanjirasti pa cizma jujuju zato neznam razmislicemo jos pogledati snimiti detalje pa da vidimo ,a znam kako je to kad nesto stoji taman okrpis jedno ode drugo okrpis drugo ode trece najwise sto propadne od stajanja .Uzo sam ja bio jednu omegu 92 god 2.0 i full oprema vozio jedan politicki funkcioner sa vozdovca i zena za 500 evra prodavala stvarno enterijer perfektan ,limarijski odlicna nove gume...ali nisam se tako dobro preracuno ,dok sam doweo struju u red ,centralnu bravu ,kontakt bravu swe gumistunce pa hladnjak otiso od stajanja ,plin plin sam jedva doveo u red pa pumpa od goriva i dok sam reg strasno glava me zabolela a jos da nepricam prevod cowek umro pa ostavinska pa ovo pa ono i jedva je reg i jedva na kraju izvuko svoje pare a na prvi pogled nije izgledalo tako ahahah to ti je mac sa dve ostrice.
 
Danas sam igrom slučaja bio sa jednim majstorom koji radi IMT 5106-5136 traktore i kroz priču došli smo do famoznog konusno tanjirastog,čovek kaže da se od kamiona MAN uzmu zubčanici dorade i da tu više nema smrti...
sad pošto čuo po to i prodao,možda neko zna nešto više o tome
 
Nazad
Vrh