IMT

kod mene je na 560 kad je kupljen nov posle mesec dana u branju prsla pumpa i cale je to zavario, ali volan je bio tezak na leru kao crna zemlja ali isao ja na manjem gasu do pre jedno 3 god kad je u oranju stao nacisto. Kad smo uzelu novu pumpu placena je oko 200 evra, mislio sam sad ce da mota kao lud, al ono isto sranje, pumpa je se usijavala da sam mislio da ce sve ono da eksplodira, to je tako islo jedno 5 dana u oranju i samo je odjednom nesto (kao kad boca od kompresora izbaci visak vazduha) sisnulo i hvala bogu sad ide kao blesav...
 
Jedno pitanje, imam isti problem kao clan Dukej sa servo pumpom na 560. Odvrnuo sam taj saf na pumpi i izasla je opruga, ali ne mogu da izvadim taj ventil. Da li neko zna da li postoji neka caka kako se on vadi, ili treba lagano rukom da izadje? Ja sam probao rukom da ga izvadim ali ne moze
 
Pozdrav, interesuje me dali neko ima iskustwa sa ovim novim 577 sa ovom novom kabinonom kakva je oprema i dali je bucan u kabini?Unapred hvala!
 
Ma to je u redu,novi je mnogo tiši i udobniji od starog al zato sve ostalo nevalja,evo naprimer meni je danas donešen hladnjak koji sam reklamirao još u aprilu mesecu(to je već treći po redu) sam skidao probušeni i sam montirao novi !! A poteznicu jurim po celoj srbiji već dva dana i nema je nigde za kupiti ni novo ni polovno,lakše bi našao kilo uranijuma nego....
 
Donju sam ja dobio sa traktorom a gornju nemožeš naći ama baš nigde,juče sam okrenuo milion brojeva po celoj Srbiji i niko je nema,pitam danas ovog majstora iz IMT-a što mi doneo hladnjak da nemaju oni možda nešto u fabrici a on se slatko nasmeja,jedino ovi iz Bečeja kažu da će praviti neke poteznice čim dobiju materijal,za jedno mesec dana.Bruka.Ajd' ako neko ima ti javi.
 
Srdjan Žorž; ajd' ako nekad stigneš naslikaj ono kućište gde je kardansko vratilo baš me interesuje kakvo je, pošto mi je danas majstor iz IMT-a rekao da je moje kućište predviđeno za kardan koji može da se prbacuje sa 540 na 1000 obrtaja po potrbi što čini stvar još gorom zato što je to moje kućište ogromno naspram starog tipa pa će poteznica morati baš da se prepravlja.Ustvari naslikaću ja moje pa ti oceni.
 
Ovo je "rupica" zbog koje sam danas menjao hladnjak
2mwbghj.jpg
[/IMG]Evo kako izgleda to kućište koje bi trebalo da ima 540-1000 obrtaja
212u1dx.jpg
[/IMG]mitar88 ;pa ako nenađem orginalnu moraću nešto da nabudzim.
 
kad smo imali nov 577 jos 1990god. majstor nam iskopirao orginalnu i kostala duplo manje od fabricke!
@danijela Jesi li imao nekih ozbiljnijih kvarovana na motoru,menjacu i hidrauliku ili je u pitanju samo losa zavrsna obrada ?:ppozdrav:
Moze koja slicica
 
Nazad
Vrh