IMT

Što jes'-jes'. Nema nikakve koristi od ovih prepucavanja koji će traktor kojeg da zaore. Barem ja ne znam šta da počnem s tim informacijama.
 
imam jedno pitanje jel ima neko 567 jel mi moze neko reci kakav je to traktor i kakav ima menjac
 
Isti kao 560. Nemam 567 već 560 a knjižica o traktoru je zajednička za oba pa sam tamo video razlike. Razlika je u nožnom gasu (560 ga nema a 567 ima), u hidrovolanu (567 ga ima a 560 kako koji) i u menjaču (menjač je sa 5 brzina dok je kod 560 sa 3 brzine). Sve ostalo je identično. Naravno, podrazumeva se da sam govorio o traktorima sa starim tipom limarije, nisam čak ni siguran da li postoji noviji 567.
 
da da o starom tipu znaci po tome mu je prva brza sporije od prve u 560 i verovatno onda lakse vuce 757 plug
 
U vecini slucajeva je bolje. U transportu imas otprilike istu brzinu ali se lakse zaleces pod teretom sa 567 nego sa 560. U radu u tezoj zemlji je bolji 567 zato sto moze 1. brzom da vuce veci plug od 560 jer je sporiji. Sto se setvospremaca tice, 567 moze 2. brzom da vuce 2.9 a 560 malo teze...
Jel te zanima jos nesto?
 
paorpaor je napisao(la):
Na sta lici ovaj forum pitam ja tebe cenjenog kolegu ?
Pa to neka rešavaju oni koji imaju ovlašćenja za to.Kada ti budeš moderator,urednik ili ti šta već ti slobodno banuj,briši i piši,a do tada si isto što i većina nas.Nije red obraćati se na taj način.
 
ljudi treba mi glava motora za IMT 539 zna li ko posto li je nova a posto je polovna :sta:
 
galki je napisao(la):
ljudi treba mi glava motora za IMT 539 zna li ko posto li je nova a posto je polovna :sta:
Imas u firmi AGROGAS u Beogradu.Ne znam tacno koliko je za 539,prosle jeseni sam na jednu Rakovicu 60 ugradio glavu kupljenu kog njih,mislim da je bila oko 16000 din za R 60.Inace glave su im indijske.
 
jo-jo je napisao(la):
Mi smo u oktobru 549 sa duplom vucom i kabinom sa grejno-ventilacionim uredjajem platili 11000 evra i ostvarili subvenciju od ministarstva poljoprivrede 3500 evra :D

Ali sam cuo da je IMT poskupeo u 2011 godini, valjda prosle godine bila velika potraznja :zli:
 
Nazad
Vrh