IMT

Sa 13,6 bude nabijen napred kao sa 18,4r30
Bolje sednu 12,4


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Neznam koliko troši,nisam mjerio, al u katalogu piše da ima rezervoar od 260 litara.....
 
Traktor je 33 godine, što očekivati od njega, još je dobro i očuvan..... Nesviđa mi se što je velik, jer je sve onda problem za šarafanje, dok 560 ili 577 nije problem bilo što napraviti..... Mislio sam da će biti problem i naći djelove, nakraju nabavim puž, sajlu i traktormetar bez problema, što sam mislio da nigdje više nema...... Al ppmogli dobri ljudi
 
Bio je skinut kad sam uzeo, moram još zamjeniti semeringe na vuči i ugradio bi ručno ukopčavanje prednje vuče, al to još nije hitno
 
Na imt 577 DV desna prednja guma (pola gume sa vanjske strane se potrosilo) mi se nejednako potrosila dok se leva takodje potrosila ali ravnomerno te me zanima da li neko zna da mi objasni kako da pravilno podesim razmak tockova jer verovatno je to uzrok nejednakog trosenja.
Isto tako cuo sam ako se gume kontra namontiraju da se sporije trose,trebam u skorije vreme zameniti ih novim pa zato i pitam,inace od prvog dana na traktoru su svih 10 tegova,znam da i to utice na brze trosenje istih ali ne skidam ih
 
Da li zna neko da mi kaze, jel pase fergusonova limarija na 540???

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Gde kupiti kvalitetan obrtomer na imt,moj original teleoptik prestao da pokazuje obrtaje a radne sate broji...

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
 
Gde kupiti kvalitetan obrtomer na imt,moj original teleoptik prestao da pokazuje obrtaje a radne sate broji...

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока

Kupio Sanspares napravio 500 rs i jos radi,samo sto je sporiji od originala.Znaci das gas i cekas par sek dok ne pokaze tacne obrtaje i ima sirok hromirani obruch oko sata pa ponekad zna da zaslepi kad udari sunce pod pravim uglom.
 
Da li zna neko da mi kaze, jel pase fergusonova limarija na 540???

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
Ne nema šanse
Višlje kućište termostata,rezervoar hlasnjak i filter vazduha je ispred hladnjaka
Kolrvka i trap nisu isti

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Ne nema šanse
Višlje kućište termostata,rezervoar hlasnjak i filter vazduha je ispred hladnjaka
Kolrvka i trap nisu isti

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
Razmisljao sam ako bih kupio 540 iz 70-neke, ne svidja mi se nikako ona limarija njegova, podseca na 560, robusna i gabaritna bez veze...

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
549 je jedna NAJ BOLJA serija IMT-a
Motor 539 obično DPA pumpa rotaciona
Poklopac i pumpa hidraulike 560
Menjač idealan 3 brzine
Prednji trap bolji od fergusonovog
E sad ima te NAKAZNE haube
Trebs kupit 2 table lima 2,5mm i saviti sve kao na novom tipu



Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nazad
Vrh