IMT

Ima kolega dobra je stvar tako za duvati gume , ali glomazan za drtati u kabini dok oreš ili nešto radiš



Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Pozdrav ljudi,imt 542 pusta mi pomalo ulje na dihtungu glave sa desne strane iznad alnasera,stavljen je novi dihtung i opet isto!Jel zna neko u cemu je problem a i glava je nova

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока
 
Baš u tome što je nova tu je problem
Kriva ili glava ili blok i curi kod bregaste
Stavi novi dihtung i namaži dobrog silikona

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Baš u tome što je nova tu je problem
Kriva ili glava ili blok i curi kod bregaste
Stavi novi dihtung i namaži dobrog silikona

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
Nije proveravana pre stavljanja,racunam nova a znaci i blok moze da bude kriv?Traktor normalno radi i ide samo sto me nervira sto teci ulje.

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока
 
Komšiji na IMT 533 curi ulje na izlazu kardanskog vratila (pozadi gde se priključuje kardan). Je li to semering neki riknuo i ako jeste koje su mere ili oznaka?
 
ofblfa.jpg
55nltl.jpg
35lw9xl.jpg
. Nova poluga blokade, stara je udarala u kabinu, motor brisaca, orginalni je brisao najvise pola sata dok mu nije crkao zupčanik.
 
Evo danas mi kolega dotera 540 da uradimo dizne,
Slušam dok uteruje u dvorište ono gadno radi, uradim dizne stvarno propale originalne verovali ili ne 1977g
Ja ih prvi vadim proverim ono jedna piša a ove rade na 95bar
Sastavim upali kad opet gadno, otvorim hladnjak kad malo pušta mehurove kao kad naspeš kolu u čašu
Otpustim cev od 3 dizne manja zvuk
Druga menja zvuk
1 slabo menja zvuk
Eno nemože da se načudi da mu isterao dihtung ili je možda i glava prsla
Jbg tek 42g i 6000rč
A kaže zadnja 2_3 dana malo više drzi temperaturu oko 7_8 celzijusa više od standarda



Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Rajkovica Milton
Traktor je 1980 komšija doterao iz Glamoča od familije kupio radio 2kj. zemlje do 1989 i prodao šogoru koji je radio 1,5kj zemlje
Drugar ga je kupio 2015 sa pravih 1650rč
Tera balirku,cisternu i roto frezu


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Koliko izadju delovi za kućište( puž) volana za 560 mehanika
Zetu rikno

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Ja sam za hidrauliku i dajem mu pumpu i klip , a on je JEVREJIN žao mu da kupi orbitrol i creva

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Ne kupuj nove delove nego krpi staro kućište. Novi delovi nisu ni za ku.ac. Muku sam mučio prethodnih par godina.... krpio, stavljao nove delove, opet vratio stare delove i krpio i nedavno kupimo polovno kućište u ekstra stanju za bagatelu sasvim slučajno i eno ga radi radnju. A već sam video da ću morati preći na hidro. Ah da, jedino sam navikao na starom kućištu je volan bio podesiv i sam položaj je bio nekako drugačiji.... duži stub za 15-ak cm. Ovo kućište je fiksno, kraći stub i dosta mi čudno ali bar nema 120 stepeni lufta.

- - - - - - - - - -

Ili ga ubedi da pređe na hidro.
 
Ma taj 560 je skroz u kršu
Kabina kriva,vrata nema,kočnice nema,ručnu nema, blok pucao, motor loš,kvačilo loše,trap loš, ni sedište nema ko svet
Izgleda kao da je ispao iz voza na ŠARGANSKOJ OSMICI
84 G upropašćen traktor, prvi vlasnici radio 25kj bez dinara ulaganja!!!!
Samo na njemu gume vrede nove sve4
Treba utući 1000_1500e u njega da bude lep udoban traktor


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Ma nije problem pomoći
Nego nemogu da verujem da može da vozi takav krš
Sredi to malo, na sicu ima komplet garderobu od predaka
A toplink najviše liči na tok reke AMAZON
Pali se na direkt a svetla su tu samo FIZIČKI nama kablova
Ma ZLO I NAOPAKO


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nazad
Vrh