IMT

ako je novi tip mozes ovako
408271de7151983a572407f1e8c9eca6.jpg

Da novi je tip

- - - - - - - - - -

Reci mi kako si sekao, busio rupe za radio i zvucnike?
 
Pu majku mu. Kako se krece cena, trbace mi i zamajac za s44?

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
I čak na s44 ako je linijska pumpa nemoze kompresor

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora


Koliko si siguran da kompresor i linijska pumpa ne idu skupa?





Zamajac na s44 je zanimljiva priča... ako se motor ugrađuje u manji traktor (533,539, 558 ) samo novi tip zamajca stane u malo zvono i to knap knap. U traktore s većim zvonom može i stari i novi tip zamašnjaka. Znam neke da su "upuštali" zamašnjak od 560 da vjenac dođe do alnasera, rade u šumi, vitlaju, skaču, čpropinju traktore pa nije bilo problema...
 
Poslednja izmena:
Svaka čast, nisam mogao naći kompresor, i u IMR su me ubedili da nema kad ide linijska pumpa, bilo mi je ne logicno ali sam popio informaciju!
Čak sam spremio kompresor od Torpeda da ubacim na kaiš,
Znači pošto kod mene nema dekle za kompresor, treba uzeti zupčanik i moj kompresor sa M motora a imam 3-3 komada prilagoditi za S
Razuverio si me
A za strugani zamajac znam, čak nemira ni da se struze deblji bude 8 mm
Fazon je prestrugati njušku od alnasera da udje 20mm dublje da uhvati venac to sam gledao kod čoveka u SO
Meni fali još pumpa volana i da rešimo kompresor da ubacim S motor
Ostaje prilagoditi kolevku



Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Jel ti odgovara od tamica?
Ne pase, imam i ja 2-3 od tamica.
Svaka čast, nisam mogao naći kompresor, i u IMR su me ubedili da nema kad ide linijska pumpa, bilo mi je ne logicno ali sam popio informaciju!
Čak sam spremio kompresor od Torpeda da ubacim na kaiš,
Znači pošto kod mene nema dekle za kompresor, treba uzeti zupčanik i moj kompresor sa M motora a imam 3-3 komada prilagoditi za S
Razuverio si me
A za strugani zamajac znam, čak nemira ni da se struze deblji bude 8 mm
Fazon je prestrugati njušku od alnasera da udje 20mm dublje da uhvati venac to sam gledao kod čoveka u SO
Meni fali još pumpa volana i da rešimo kompresor da ubacim S motor
Ostaje prilagoditi kolevku



Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
Kod mene je rotaciona pumpa, ima cak i deklu za kompresor, ne moram menjati razvodnu kutiju, samo da nadjem kompresor.
Isto ide na 560, na predhodnom me ubedili da menjam karlicu, da kupim od 577, tad pre 15 god nije bila jeftina a predpostavljam ni sad. Skapirao sam da moze da se iskoristi stara uz manje prepravke

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh