IMT

Mislim na sklopove, radilicu.....pumpa vode, ac pumpa vjerujem da nemogu toliko odraditi, al to su sitnice, nebi volio da nakon 3000 sati pukne karika ili prolupaju klipnjace, onda to nema smisla.....

Jos moram zamjeniti puz obrtomjera, jer tu slini ulje, danas ga vozio pa je tu pokazao, drugo je OK.....

Termostat koji sam uzeo, turski, otvara na 60, pa i drzi takvu temperaturu, neznam kako ce biti kada ga opteretim u brazdi......
 
Kod nas na 560 je situacija sarena.Jako duva na iberlauf(kad je ugrejan dimi kao u diskoteci).dimi i na auspuh i to kad je hladan beo dim.iz ibernlaufa i kaplje ulje.Pritisak mu je sa novim uljem 15w40 od 0.8 vruc do 4 hladan na leru.u opterecenju nekad i 4.5.pali na zub.ulje ne znam koliko trosi jer i kaplje malo.kakve su mu prognoze?bosh pumpa i dizne radjene prosle godine.
 
I kod mene 560(s44) pravi problem vec, ulje guta kao gubar, dosta i prosipa ali dosta i potrosi (znam koliko je trosio dok nije pocelo da curi)...
Na iber veoma malo duva, pritisak ulja kad je hladan na 1bar, na auspuh dimi non-stop, u teskim poslovima kao lokomotiva...
Na hladnom vremenu malo teze pali..
Majstori mi kazu nista ne diraj pa sam u dilemi, ne mogu ulja da mu nakupujem, a ne mogu da sipam bilo kakvo, na tocenje itd...

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Kod mene na imt 577 u siliranju je isla skoro litra ulja na desetak prikolica imt 3t sa nastavcima. Dobar je bio kukuruz a idem trecom sporohodnom, ako prebacim u drugu onda bas sporo a ovako patnja ziva.
 
Kod mene na imt 577 u siliranju je isla skoro litra ulja na desetak prikolica imt 3t sa nastavcima. Dobar je bio kukuruz a idem trecom sporohodnom, ako prebacim u drugu onda bas sporo a ovako patnja ziva.
Ja sam isao u silazi 1 sporohodnom, na deset prikolica 2l ulja

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Bas to, treba da radi, imao sam barem 50% djelova da su jos mogli raditi, al sam mjenjao, jer to bi opet bilo sarafanje svako malo, ovako je sve odradeno.....
 
Pa tako se i kazedok RADI ne dirati nista, ako sve zeza onda ne radi. I moj 560 duugo vec planiram generalisati, ali onnestaje pali ko mina a trosi rasipa ulje, sve cekam kad ce stat, on vec tako 2000 sati. Svaki dan radi..da ne ureknem.
 
Ni meni se ne dira, na snazi skoro nista nije izgubio, zver, ali me nervira ulje sto curi, stalno brisi i opet stalno umazan...
Pustio dihtung kod kompresora.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Prvo sigurno je izgubio u snazi i to poprilicno a drugo srazmerno tome i trosi mnogo vise goriva.Cim gubi kompresiju taj motor je vrlo tesko i zadihtovati jer sredis na jednom mestu a on procuri na drugom. Srediti motor pogotovu ko ga misli za sebe duze drzati se isplati u svakom pogledu jer generalnu ce otplatiti kroz razliku u potrosnji samo za godinu dve a ko neveruje i ne mora.Jedino sto treba nabaviti kvalitetne delove i obraditi kvalitetno
 
Najgore je naci dobre djelove, klipovi su npr njemacka a lezajeve sam uzeo kotor, svi ih hvale, a na strojnu obradu ja nemogu utjecati, odnio sam najboljima, valjda ce biti dobro.....

A to se i meni dogodilo, zadihtam semering kod zamajca, procuri prednji kod remenice, i tako mozemo u krug, kad pusta kompresiju u karter.....

Nisam jos probao u brazdi, da osjetim snagu, samo primjecujem da vibracija skoro da i nema, malo se jave na 1500 obrtaja i to je to, prije su vibracije bile dosta izrazene

- - - - - - - - - -

Ima li netko imt 5170? Ili ako netko ima iskustva molio bi da napise.....
 
Pitaj Spajiće, oni su imali. Član Spajki i milanspy...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Pa tako se i kazedok RADI ne dirati nista, ako sve zeza onda ne radi. I moj 560 duugo vec planiram generalisati, ali onnestaje pali ko mina a trosi rasipa ulje, sve cekam kad ce stat, on vec tako 2000 sati. Svaki dan radi..da ne ureknem.

Moj baš ne rasipa ali potroši ga.
Al čemu dirat dok se god može vući neka ide.
Isto nekad na duže po 2 litre fali
 
Nazad
Vrh