IMT

Uzeo tursko sediste 4400din,i sva 3 manometra Teleoptik
Kod mene ovo fabricko katastrofa, neudobno, kruto, u strani hocu da ispadnem iz traktora. U Torpedu sedim kao u ministarskoj fotelji za razliku od ovog.
Razmisljam sta da radim da li kamionsko da ubacim na vazduh ili novo da kupim, ali ta nova su mi upitnog hvaliteta

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Meni novo izdrzalo 6 meseci i pokrivilo se ,smece obicno , do duse imam 115 kg, stavio od renoa 19 sediste,preporodio se.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapadjoka :)
 
Zasto mi vec treci put puca klackalica na izduvnom ventilu (da pojasnim glava je nova nosena na obradu postavljena radio 2-3 sata pukla klackalica skinuta zamenjene opruge i soljice kao debele pa nemoze da odradi do kraja postavljena opet isto ponovo treci putskracena sad vodjica i opet pukla ista al samo jedna i uvek ista.
 
Zasto mi vec treci put puca klackalica na izduvnom ventilu (da pojasnim glava je nova nosena na obradu postavljena radio 2-3 sata pukla klackalica skinuta zamenjene opruge i soljice kao debele pa nemoze da odradi do kraja postavljena opet isto ponovo treci putskracena sad vodjica i opet pukla ista al samo jedna i uvek ista.
Proverite razvod paljenja moguce da je prezupcen.

- - - - - - - - - -

Pitaj druga da li bi on dao takav traktor za te pare?Bežite od toga glavom bez obzira jer 533 košta toliko.
Najgore je sto on nema pojma kukuavac,a ja mu pricam o prevarama ali on sve nekako sa nevericom gleda i oci mu se nesto previse cakle bojim se da ce zapaliti sam da ga pazari pa ce pazariti ili batine ili ostati bez para.
 
Bili neki cigani iz mog kraja da kupe kod tog lika,jaoj koju su im pricu ispricali

- - - - - - - - - -

Traktor kao nije trenutno tu,kod dede je na salasu,to je traktor sa aerodroma kupljen koji nema poluge i plocu hidraulika,nema blokadu,nema reduktor za spore nego samo jednu(veliku)rucicu,nema kardan...Kad su ovi nasi cigani rekli da ce oni to da kupe negde pa da namontiraju odgovor je bio da traktor nema rupe za kardan i plocu hidraulika(kao to zadnje kuciste je izcela)
Krstio sam se i levom i desnom kada su mi prepricavali
Naravno imaju oni i drugi traktor ali nije to godiste i ta cena
 
Tomo kada sam bio kod Burde da pazarim setvospremač on je takođe bio zagrejan za jedan takav oglas pa smo diskutovali o tome na široko.
 
Pa da,bilo je i opljačkanih,i prevarenih...al meni nije jasno kako im posle toliko godina jos ti oglasi polaze za rukom...
A sećam se bilo tih u Dolovu sa 1500 i traktor i prikolica i plug... nije nego...
 
Stvarno ne kapiram poentu tih prevara, sta dobijaju od toga ? Ti dodjes, traktor ne postoji, jedino mogu da te opljackaju ??
Petre oni pokusaju da ti prodaju neki drugi traktor koji je mnogo stariji,na primer dosao si da kupis 539 oni ti ispricaju da je malo pre prodat ali imaju dobar 533 za iste pare ili mozda malo skuplji,ako si prevalio 250-300 pa i 400 kilometara i platio kamion da ti preveze traktor(posao od kuce kamionom) gledas da kupis nesto da ne ideš kuci bez traktora.Sto daljes zivis njima si interesantniji za prevaru
 
Stara fora,ja cu da ti ga doteram ti mi samo plati gorivo i put nekih 50-100e i tako zajebe njih 10-ak.

I naravno uplati mi postnetom ja cu krade om licnom da podignem pa se ti cesi :haha:
 
Interesuje me za 577 stari tip,da li se moze staviti neki hidraulicni ventil ili tako nesto da bi mogao iz kabine kipovati podizati i spustati beracke sekcije,traktor ima samo jedan izvod za hid.
 
Nazad
Vrh