IMT

Tesko naci delove za Lukas, ja sam samo za Iskru. Turske i kineske maksimalno izbegavati, koliko god povoljni bili.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Ja sam imao neki ceski fabricki i samo reci hvale, posle 17 godina su bili otisli bendiks,caure... do 50e bila popravka koliko se secam, jedan majstor nije mogao da nadje delove skoro 2 nedelje, drugom odneo i posle par sati zove kaze dolazi sve gotovo.
 
Kad bi nasao elmot 3kw(poljski) i da pevas ,imam na 549, remontovan jednom od 1991 god. Kako to vergla to nije normalno, kumu sam ga stavljao na zmaj 142 kome je bio los motor pa nije hteo paliti sa fabrickim jer sporo vergla , znaci ovaj je verglao s46 kao da klipova nema, trazio da kupim isti kad sam na 558 menjao ali nisam uspeo nigde naci.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapadjoka :)
 
Imam ja jedan takav ,puno je brži od Iskre.Pokvarijo se Automat znali ko gde ima dase naruči
 
Topaloviću samo nemoj kupovati ili slati na remont u IBM Marković! Ostaćeš i bez para i bez anlasera!
Miloše,automat se može popraviti,zašto bi kupovao drugi?
 
Miloše pa to svaki malo jači električar rešava.
Topaloviću i taj može da se sredi. Mada možda je bolje uzeti novog... Samo pazi sa ovima malima sa reduktorom... Naručio ja jednog za kolegu kad ono ne može od bloka motora da se namontira. Poslali su drugi zamenski,ali kao nemoguće da ne može da se ugradi...
 
Možeš slobodno da pošalješ kod Čolića u B Baštu čova radi alnasere ekstra, samo nemoj kod Markovića, Siniša je imao problema sa njima. Ako ti treba broj poslaću ti na pp.
 
vidim na fcb da se jedan nas eminentni član ponovio a ovde se nehvali? :haha::sjasi:
jbs johana,nista bez pedesetosmaka
 
Drugari,da vas pitam sta moze biti uzrok da mi se na 560 jede prednja desna guma?primetio sam da se to pocelo desavati kad smo podizali prednji desni kraj dizalicom(nismo mogli podmazati dok nismo podigli taj kraj vrlo malo).vizuelno ne mogu da vidim da nesto nije u redu a guma se trosi bas intenzivno.
 
Da nije sasvim slucajno preduvana ?
Imao sam situaciju da se za nedelju-dve dana skoro pojela guma jer je cale od oka duvao, kad smo proverili bilo je oko 3-3.5 bara.
 
Nazad
Vrh