IMT

Jedno bezvezno pitanje imam. Od koje godine se proizvodio 558? Kupio sam traktor koji se vodi 1972.g. sa serijskim brojem 0054 pa mi je teško povjerovati da je to 54-ti 558 koji je izašao iz tvornice.

Mislim da je prvi 558 sišao sa trake 1969 g. a proizvodio se zvanično do 1980 g.
 
To je jako skupo jer su polovni tegovi zaista do 120 dinara po kili.

Neznam,ne razumem se u cene traktorskih delova....zimus sam bio u ispomoci tamo kao strugar pa sam i bio na livenjima i lio sa njima....dosta se tegova pravilo kako za imt,kao i za ostale traktore....kazem opet ako nekom treba broj nek me kontaktira
tegovi,glavcine,kucista,lancanike,tuljke, gus.mesing,bronza,aluminijum sve imate tamo...gazda je uvek za saradnju...ko sa njima posluje sigurno ce biti prezadovoljan....
 
Neznam,ne razumem se u cene traktorskih delova....zimus sam bio u ispomoci tamo kao strugar pa sam i bio na livenjima i lio sa njima....dosta se tegova pravilo kako za imt,kao i za ostale traktore....kazem opet ako nekom treba broj nek me kontaktira
tegovi,glavcine,kucista,lancanike,tuljke, gus.mesing,bronza,aluminijum sve imate tamo...gazda je uvek za saradnju...ko sa njima posluje sigurno ce biti prezadovoljan....
Jeli to livnica Vlade Mikite?
 
Koje pakovanje zaptivki uzeti za klip volana na 577?Higum izdržao par meseci i sada ulje curi više nego pre prepakivanja.
 
Koje pakovanje zaptivki uzeti za klip volana na 577?Higum izdržao par meseci i sada ulje curi više nego pre prepakivanja.
I meni se isto desilo sa Higum-om,nakon toga sam stavio druge(identicne onima za prvu ugradnju) koje su uzete u Trsteniku i evo drze bez problema.mislim da su uzete u Polilas-u

- - - - - - - - - -

Doduse i klipnjaca mi tada nije bila u najboljem stanju,promenio sam i nju ujrdno kada sam stavio te gumice iz Trestenika
 
Izgoreo mi anlaser na 539...ima li neko polovan da proda... I jel ima delova na mom bio lukas... Nisam na njega ni obracao paznju dok bravica nije htela da se vrati u svoj polozaj...

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh