IMT

Претвориће је у штампарију.....лепиће налепнице "ИМТ Де Лукс" на индијско гвожђе

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Prica jutros ministar na tv-u IMT je prodat ali samo neka fabrika prikolice visevica a ona masna parcela u bg-u ostaje u stecajnom postupku. Tj priprema se za nekog tajkuna....

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Pa piše da će tamo radit u toj .
I 4000 traktora godišnje ,najviše me zanima ako budu kakvi će to biti traktori,oće bit moderniji ili opet zastarjelo
 
куме ај у 100 марке да ће мишковић или матијевић да узму београцку парцелу за 1€....

послато са gt-i9506 уз помоћ тапатока
 
Poslednja izmena:
Pa ako ćemo realno ni ne vrijedi više.
Sve što je valjalo uništili i pokrali bar ce ovi osposobit nešto
 
Da se takva fabrika proda za 66 mil.dinara, ili ti pola miliona evra gancima, je najnoviji rekord nasih politicara.
Te pare skoro da smo mi sa foruma mogli skupiti i postati akcionari srazmerno ulogu..
I da imamo svoju licnu fabriku traktora..
Sad imaju para za 6 novogodisnji jelki
 
Bruka i sramota.
U mom kraju je tako prodat brodoremont Holadjanima.
Ali barem posluje I zaposljava i nase i iz drugih krajeva Srbije, pa cak i Rumune.
Da boze da ova napravis barem nesto kao Massey 3070....
 
Imt je bio moderniji od tafea a ako budu radili ko tafe žali bože .
Kabine im nikakve .
ko zna možda i bude što pa kupim novoga ako bude dobar.
 
Pa ako ćemo realno ni ne vrijedi više.
Sve što je valjalo uništili i pokrali bar ce ovi osposobit nešto

Realno niko ne spominje koliko treba tu da se ulozi.Preko 10 miliona evra potrebne su sve nove mašine i objekti jer je to tamo sve zastarelo i opustošeno.A to što ih nazivate ganci a pa tih ganaca ima milijardu i 300 miliona.
4-5 vojna sila na svetu i mi da se poredimo sa njima....A i bolje da su oni na neki način su nam prijatelji preko Rusa nego da je neko sa zapada kupio.To su olakšavajuće okolnosti što sam naveo a to da je za malo prodat jeste zato što ga niko nije hteo osim njih a za povećane cene potrebno je bar 2 licitera.
 
Nazad
Vrh