IMT

John
u radioničkom priručniku za Imt 540 piše 15.2-16.5 Nm
mene zanima di si na kraju uzeja konusno tanjurasti i kojeg proizvpđača,cijena?
Hvala za info :ppozdrav:
Slučajno čuo od zeta da jedan njegov drugar ima na tavanu rezervni mu ostao kada je prodao svoj traktor i tako mu to stajalo desetak godina. Platio 10 000 i nisam ni pitao ko je proizvodjač a bilo u onom masnom papiru ništa nije pisalo na njemu.
 
Palo kupanje.
d7c1a51b0a8f80125574a5e48d798838.jpg


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Upravo i ja moje oprao, valja posle veštaka... Oprani su 577, Claas, rasturivač i prikolica...

Послато са GT-I9195 уз помоћ Тапатока
 
Ako neko ima zivaca da mi premeri visinu ovih nosaca od trube to srafa koji stoji vodoravno i drzi kabinu na novom tipu IMT kabine.Jos po mogucnosti da je kabina kao na mom traktoru,bio bih mu zahvalan.
f780ee0ac4a42bc0d4d5a0ae62371a39.jpg


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Hvala za info :ppozdrav:
Slučajno čuo od zeta da jedan njegov drugar ima na tavanu rezervni mu ostao kada je prodao svoj traktor i tako mu to stajalo desetak godina. Platio 10 000 i nisam ni pitao ko je proizvodjač a bilo u onom masnom papiru ništa nije pisalo na njemu.

nema na čemu
ma ja sam kod sebe na IMT 533 kad sam popravlja hidrauliku vidija da je na konusnom oštećen jedan zub
pa bi tribalo riješiti,vozi on tako ko zna od kada,al nije mi drago
a ne znam sam šta da uzmem, niti znam ima li još IMT original i gdje,TAfe mi se ne sviđa jer sam kupija semeringe za poluosovinu Tafe i nisam gleda kad sam stavlja i procurili za pola godine i kad sam ponovo skida vidim da imaju jednu usnu a stari su imali dvije,i kupija neke no name u lokalnoj trgovini koji su kao stari
ne znam kakav je ovaj RTD indija?
 
RTD ti je losija opcija od Tafeovog, uzmi Turski, nece tu biti greske, kada moze tjerat 558 moze vala i fergu.
 
Kod mene lepo lezi dole na patosu.Doduse patos je ostao od starog tipa ali mi je kabina jednostavno nagnuta pozadi.
18f6eead513cea6c84c15bf13d2ade8c.jpg


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
RTD ti je losija opcija od Tafeovog, uzmi Turski, nece tu biti greske, kada moze tjerat 558 moze vala i fergu.
jel to općenito vrijedi i za druge dijelove da su Turski bolji od Indijskih?
jer stvarno ne znam u moru svega šta uzeti a da se ne zafrknem
ja bi bija najsritniji kad bi bilo samo IMT-ov kao nekad
gledajući po slikama RTD se čini "najsličniji" IMTovim,a ne volim da moram razne prepravke i pripasavanja

nisam do sad ni uzima nešto bitno osim hidraulike i tu je bilo raznih kombinacija i na kraju sam kupio u Beogradu od nekog tipa navodno IMT original,a imao sam za iste dijelove i više nego duplo nižu ponudu za dijelove
nije mi žao dati i više samo da znam da je ok,a ne da opet raskopavam za koju godinu ili da dobijem srpsku cijenu a indijski kvalitet ako razumijete
 
Nazad
Vrh