IMT

Ja sam na mom 560 sredio nozni gas kad sam ga kupio odmah sutradan, kostalo me jedno da ne lupam ali jedno 10 din. Jer tako fabricki dok sam ga doterao iz NS noga mi je skroz utrnula.
 
Ja sam neki dan hodajući sa kolegom u prijedoru naišao na 577 DV uvezen iz Slovenije.Prerađena mu špera pneumatski cilindar je aktivira.Najčudnije kaže čovjek bio mjenjač prerađen sa strane i odignut pod i komande izvučene slično kao kod ovog iz Hrvatske. Njemu smetalo pa vratio na fabrički.
 
Ja sam neki dan hodajući sa kolegom u prijedoru naišao na 577 DV uvezen iz Slovenije.Prerađena mu špera pneumatski cilindar je aktivira.Najčudnije kaže čovjek bio mjenjač prerađen sa strane i odignut pod i komande izvučene slično kao kod ovog iz Hrvatske. Njemu smetalo pa vratio na fabrički.

Za ovo bi mu u oči rekao da leže ko pas. Kome još smeta mjenjač sa strane i odignut pod kabine, pa meće mjenjač među noge... Ovo je jako teško za povjerovati. Prije da čovjek prodaje priču...
 
Ma krkan neki radi u šumi neprodaje on nego mi kupovali razgrtač za đubar pa gledali traktor u dvorištu.Vidi se da je ručica varena i na polugama kočnica bušene rupe ali kao nije znao šaltati navikao na 560 pa vratio fabrički.Još mi je ispričao kako 560 nije nikakav traktor nevalja mu mjenjač. Kao radi kvarova na mjenjaču ga zamjenio.Ja se samo nasmijao nevrijedi se ubjeđivati s njim.
 
Za ovo bi mu u oči rekao da leže ko pas. Kome još smeta mjenjač sa strane i odignut pod kabine, pa meće mjenjač među noge... Ovo je jako teško za povjerovati. Prije da čovjek prodaje priču...
Možda ne smeta već je navikao na menjač u sredini. "Navika je jedna muka a odvika dvije." Vuk S. Karadžić.
 
Bio je mjenjac u ponudi s puznim brzinama mozda je to taj.
Ja svoga rastavio pravi majstori radili .
Pola sarafa nije zasarafljeno na poklopcu ,hidrulik od oka ustelali ko mala dijeca da znam ko je radio odmah bi ga zvao da mu malo rečem koju.
Kreten.

 
Kvaliteta je u pitanju ;)

Godište se kod IMT ne gleda, SVAKI VALJA!

Braćo mila 10 je bilo puno al s 12 ga zbilja pretera...
 
Da volim imt ali gledao lamborgini 90 konja 2000 godina 14 tisuca eura a on trazi 12000 bolesno.
Neki dan je bio 577 za 9000 u danu prodan ovaj s slike i bio tip top.
2500 sati
 
John
u radioničkom priručniku za Imt 540 piše 15.2-16.5 Nm
mene zanima di si na kraju uzeja konusno tanjurasti i kojeg proizvpđača,cijena?
 
Nazad
Vrh