IMT

Hvala Xone na detaljnom objasnjenju.
 
Hirurgija :)
b0f4fafb73b3968d251958e748b8db10.jpg
d737818d0cdf91a5fb3145c66296592b.jpg
a1863cafe13d4fd5ce7b5dddf5c06a1b.jpg


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
U sretna vremena radili su sami. A na kraju proizvodnje ugradjivani su Indiski...
Ja ugradjivao te indiske,nisam zapamtio proivodjaca ali obe su pukle!!!Kao od stakla i to ne pod teretom.E sad koliko ce trajati ako navarim originalne,posto sam strare vratio??Da li je neko radio,da li nece se oslabeti materijal i puci kao indiske?
 
Predpostavio sam da je zbog toga,al sam mislio da ti ne smeta sko su postavljeni nize....al ako mora onda povlacim rec..
 
Mi smo odgore stavili farove na 533 koji je radio sa utovarivacem. Deluje smesno ali je tako.
 
Za Imt 5106 sto sam rasturao, remontorao sam hidraulicnu pumpu(zamenjen klizni ventil) i sada kada sam povezao hidraulika radi kontra, kada rucice pomerim za podizanje ono spusta i obrnuto. Da li je neko imao slicni poblem i da li imate neki savet, ili ako znate nekog majstora da pitam za savet.
 
Gde kupiti reduktor menjača za IMT 577, pet brzina je menjač, može nov ili polovan. Delove za remont reduktora što sam kupio ne odgovaraju a drugi model nema u ponudi.
 
Hocu da prodam Imt 539,2005god prvi vlasnik,novi tip,pa me intrresuje koliko se moze dobiti za njega? Jer po oglasima ima od 5.000-7.000e... Malo mi je to puno,a razlog prodaje je to sto mi treba veci traktor npr 560-577... A nasao sam u selu od prvog vlasnika 560 85god kao iz fabrike,stvarno ga je covek pazio,da prodam 539 bez razmisljanja bih uzeo ovu 560tku...
 
Za 577 nije problem naci delove, samo se treba malo potruditi. Polovnih delova ima bar na 5 mesta u Srbiji u svakom momentu, novih u par prodavnica. Ako je imala privreda, radice posao barem neko vreme.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh