IMT

pocerina@I nikada ne reci nikad.:osmeh:
Nikad nije kasno za tako nešto...
 
Kremator, kostalo je duplo manje nego sto uzimaju ovi sto ugradjuju PV, naravno ne racunajuci moj rad.
Rista, ima po otpadima da se nadje, ne mora strogo od land rovera.
 
Jel ima neko broj telefona od neke ozbiljne prodavnice rez. delova za imt,treba mi za 549 od poklopca hidraulika podizno vratilo ili osovina,i caure i gumice
 
Jel ima neko broj telefona od neke ozbiljne prodavnice rez. delova za imt,treba mi za 549 od poklopca hidraulika podizno vratilo ili osovina,i caure i gumice
Uzmi Indijsku, slobodno , ja stavio prije 2 godine i nema problema, a cijena smijesna 50 maraka. Kaze mi prijatelj, tokar, da je on ne moze uraditi samo tokarski dio plus materijal, za te pare. A gdje je jos glodanje nutova, pa termicka obrada..
 
Uzmi Indijsku, slobodno , ja stavio prije 2 godine i nema problema, a cijena smijesna 50 maraka. Kaze mi prijatelj, tokar, da je on ne moze uraditi samo tokarski dio plus materijal, za te pare. A gdje je jos glodanje nutova, pa termicka obrada..

gde si kupio za te novce,meni treba za 549 a nije isto kao na 539,na 539 jeste jeftinije a na 549 ide kao na 560 i dosta je skuplja i teze se nalazi.....
@zektor,imaju samo polovne....
 
Danger
Ako se ne snadjes za dan - dva, mogu ja da pozovem jednog rodjaka koji ima radnju delova za traktore. Ali samo da prodje sv. Nikola, posto on slavi.
 
@Danger, pitao sam malo prije u vuk-komercu za vratilo, kaze 48 maraka, i caure cini mi se po 2,5 maraka komad.
Ide pakovanje pod njihovim imenom, Indijsko valjda.
Sada sam provjeravao ponovo, (bilo mi nesto sumnjivo) ovaj magarac od trgovca mi rekao za vratilo od 539, za 549 kaze nikada nisu ni imali.A lijepo ga pitao za 549. Sorry.

- - - - - - - - - -

Danger, zvao sam sada drugu trgovinu, i imaju Indijsku za 560 (e sad, ti znas pase li to na 549). Cijena, sitnica 207 maraka, ali mi je rekao da je to kao puna cijena i bla,bla, bla, a da moze da je koriguje (zato sto mu je simpatican moj glas) na 165 maraka.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh