IMT

Kod nas za poljo-mehanicare idu uglavnom djeca iz siromasnih seoskih obitelji jer nemaju uvjeta za bolje skolovanje. Patike su takve kakve su, nije u redu bas komentirati tako nesto...


Sto se tice racuna i sveg ostalog, to sam odmah rekao da cu napisati. Vjerujem da ima vise interesenata za konacnu cifru nego za sam remont.
 
Kod nas za poljo-mehanicare idu uglavnom djeca iz siromasnih seoskih obitelji jer nemaju uvjeta za bolje skolovanje. Patike su takve kakve su, nije u redu bas komentirati tako nesto...
No, nemo' praviti od komarca magarca. nisam nista lose mislio. Stavise, rekao bih da je ovo neka varijanta Stabilki, ko se razume u rukomet zna sta pricam.
Nemoj cenu remonta mnogo da naduvas, pa posle kad se budemo pogadjali za Brenu da mi zacepis neku cifru sto samo Cika Aca moze ispratiti. :ppozdrav:
 
Pa gledaj, nemam ja sta puno sakrivati, sve sam do sad napisao koliko su me djelovi izasli. U mjenjacu su od starih djelova ostali biraci brzina, srce sinhrona i dupli zupcanik od 2. i 4. brzine. Kvacilo kardana podeseno da nema lufta, konusno tanjurasti nov original IMT ugradjen, kocnice pretresene i svedene na minimalan luft, semerinzi na poluosovinama zamjenjeni. Od kvacila ste svi vidjeli slike, nov druk lezaj ugradjen...

Kad se traktor slozi, ide na ugaranje strnjaka gruberom i onda ide u tanjuranje tih istih njiva i prije jesenjeg oranja ga vozim kolegi da mu provuce kompletnu novu el. instalaciju i 4 LED radna fara.

Poslije svih tih planiranih zahvata, ostaje samo jos pretresti prednju vucu koja nije u losem stanju al onako, reda radi cu otvoriti reduktore da vidim u kakvom su stanju kao sto sam sad radio mjenjac.

Bio bih lud da traktor poslije svih tih ulozenih novaca prodajem, moram naj prije ja malo u njemu uzivati kojih 10-15 godina a dalje cemo vidjeti sta cemo ;)
 
evo jedan DELUX koji se sepuri mojom okolinom

2iw0tj.png
 
Brena danas sastavljena i isprobana...

Na zalost mjenjac JAKO zuji u rikvercu i 4. Covjek koji ima dva takva traktora kaze da je to normalno dok novi zupcanici ne "sjednu" da se to tako mora cuti u trece selo kad ide u rikverc al majstorima (a ni meni) to nije normalno i odlucili su da pogledaju sta se unutra desava. Zvao sam jos jednog kolegu koji ima 5106 kojem je nedavno radjen mjenjac i kod njega tako rikverc zuji i on to tako vozi, kaze da nema problema nikakvih al to po meni nikako ne moze biti normalno...

Majstor koji je sastavljao moj traktor sumnja na medjuzupcanik rikverca jer mu je on od prvog dana bio sumnjiv cim ga je uzeo u ruke. Vidjet cemo sta ce dalje biti.

Inace, ovo malo sto sam ga danas provozao, usporen mjenjac mi se cini kao pun pogodak...
 
Brena danas sastavljena i isprobana...

Na zalost mjenjac JAKO zuji u rikvercu i 4. Covjek koji ima dva takva traktora kaze da je to normalno dok novi zupcanici ne "sjednu" da se to tako mora cuti u trece selo kad ide u rikverc al majstorima (a ni meni) to nije normalno
Ma gde bre to mora da bude normalno,a jos pa da sjednu...oni treba da sjednu jos u radionici time sto se bruse nakon kaljenja,jesu li bili oni uopste i bruseni?To se vizuelno vidi.Nema vise originalnih delova ali za utehu dobro je dok ih bude bilo i takvih.Ja juce menjao onu krivu metalnu cev vode sto vodi od pumpe do donjeg dela hladnjaka,kupim je za 5.e,gledam kako je lose savijena kao da je neko dete u obdanistu radilo,ali kazem u sebi ma za te pare neka se samo geometriski uklopi,sto i jeste pa sad na izgled nikakva ali zavrsava posao.
 
Nemam pojma, nisam nista zagledao, valjda su bili spremni za ugradnju... Svjestan sam da nema vise original djelova al sta je tu je. Eto, znam za 6-7 traktora (od cega 4 brene i jedan rogonja) u kojima su u mjenjacima djelovi iz trgovine u kojoj sam ih i ja kupio i svi rade bez problema. Kolega koji ima dva 5136 kaze da i kod njega tako zuji i da on to tako vozi.

Ako bas mora zujati, pomirit cu se s time da nisam jedini i kako mu bude.
 
Ja sam na 577 menjao suplje vratilo (koje na sebi ima pogonski zupcanik 1. brzine) i gonjeni zupcanik prve brzine. Delovi su bili originalni ali su se blago nazirali tragovi brusenja i taj traktor je pistao neko vreme u 1. brzini dok se nije uglacala dodirna povrsina zuba.

Maticu, da je diferencijal traktor bi pisao u svakoj brzini.
 
Nije konusno-tanjurasti garant. Podesavali su zazor pola dana dok ga nisu dobili bas kako treba. Zuji bas iz mjenjaca a ne iz zadnjeg kucista i zuji na ler gasu i na punom gasu samo u rikvercu i 4. 4. posebno zuji kad se zaletis pa pustis gas tj. kad kocis motorom. A rikverc zuji svakako...

Meni samo nije jasno kako majstor kaze da je rikverc vezan na zupcanik 4 brzine (na manjim IMT traktorima 3) a ja sam bio uvjeren da je na zupcaniku 2 brzine...

Zato i sumnja ide na medjuzupcanik rikverca koji je majstoru od prvog dana bio sumnjiv al posto jr nov ugradio ga je i sad eto zujanje...
 
Ne znam koliko to jako kod tebe zuji ali kod mene je tako bilo na 820 kad sam promjenio zupčanik 5 brzine isto se čuo kad pustim gas i to je bilo do prvog oranja i prestalo i evo sve ok. a koliko se sjećam i ursus mi je zujao kad sam radio mjenjač pa se jedno vrijeme čuo u 2 brzini kad se spuštam niz brdo
 
Nazad
Vrh