IMT

Nije tajna, bit će slika čim izađe iz werkšteta. :osmeh: Malo ga pretresamo, struja, ulja, filteri, uštimavanja... ::traktor::
 
Trebalo bi da moze jer su te 32-ke sa duplim srcem sto znaci mnogo kombinacija-16 ako sam dobro sracunao. :)

I sam mislim tako, al ne bi kupovo felge 32, ako to ne prolazi. Za standardne 12,4-28 znam da može jer smo to već kombinirali, al za ove 32 ne znam.

- - - - - - - - - -

Na sta ce to da lici sa tim gumama ima da ispadnes kroz soferku?

Neće bit tako jer su naprijed gume 7,5-16 (orginal).
 
Prednje felne kao na 558? Ta kombinacija ide i po katalogu, cak mislim da negde ima fotka. Drugar je po mom nagovoru stavio na 539 napred 6.00 R19 i pozadi 9.5 R36 a u susednom selu ima jedan 542 sa prednjim 6.00 R19 i 12.4 R32 i radi posao savrseno.
 
Da, prednja felga i glavčina je ko na 558. To je IMT-549 E, 89. god. ;) Može i ta kombinacija, 6.00-19 naprijed i 9,5-36 (ili 12,4-32) nazad i traktor isto bude "u vagi" tj. ne visi nigdje.
 
Bećarino, jesi vidio na njuškalu bio je jedan oglas, možda je još uvjek, prodavao je čovjek dvije zadnje felge sa gumama 32", mislim da je u pitanju bio IMT 555 ili neki stari MF. Mislim da se radilo o 2000 kn.

Ako je onaj sto je isao u djelove, cjena je bila 500€ i davnih dana mu je skrenuta paznja na te felge al covjek zeli sto je vise moguce original ;) Cekaj da vidis kakvu je strojku doterao, nema tu nesto da nije po PS-u metat na traktor. Samo original ;)
 
Nemogu naći oglas, izgleda da je izbrisan.

Tako je Bobo, bilo je sve za dijelove.


Ajde Bečarino, daj slike da vidimo!!!:osmeh:




Nego kad smo več kod uskih kotača...

Ja imam volju staviti na 565 uske kotače, ali 9.5-44, da se jeftino naći toga sa lošim gumama, a služilo bi mi samo za kultivaciju, prihranu i prskanje, ništa drugo.
E sad neznam dali takav kotač stane pod blatobran, dal ima možda netko sliku da je montirao takvu dimenziju na 560/565???

Trebale bi pasati felge od JD-a, MF-a, SDF grupe, Fiata i NH-a.
 
otputovao IMT u Selenču :osmeh:
12109133_10203442826031330_3266036325649546215_n.jpg
 
Kako si krenuo, prodaćeš i hatata :osmeh:












PS U kojoj temi da očekujemo slike novog traktora ?:sta::osmeh:
 
Danas po preporuci kolege forumaša rešim da rastavim pumpu od hidrovolana i da očistim filter (IMT 577), kad ima i šta da vidim.... Inače traktor je kupljen nov a pumpa nikad nije otvarana...

20151021135010.jpg


20151021135034.jpg


Filter u pumpi nije odgovarajući (kratak je) i mislim da samim tim nije ni imao funkciju.... I šta ću moram da improvizujem, ubacio parče cevi da bude pasent...

20151021141138.jpg
 
nisam u toku ali to sto je fiter kratak to nema veze sa funkcionalnosti same pumpe, on samo ne ostvaruje svoju funkciju. ako se volan tesko okreto ili nije uopste nista nisi napravio.
 
nisam u toku ali to sto je fiter kratak to nema veze sa funkcionalnosti same pumpe, on samo ne ostvaruje svoju funkciju. ako se volan tesko okreto ili nije uopste nista nisi napravio.

To sam i ja mislio - filter nije imao funkciju. Kod mene je problem kad se traktor ugreje onda na leru jako teško reaguje volan.
 
Nazad
Vrh