IMT

Zasto eksperimentisete i lepo ne kupite ovo...http://jusel.com/upload/foto_365x.jpg Teleoptik i da vas glava ne boli.

Ja sam kupio taj Teleoptikov u Juselu pre godinu I po dana. Nisam ga dobro stegao pa se posle par sati odvio I tako radio godinu dana I nekih 360-370 sati. Resim da ga stegnem I on posle 20-30 sati prestane da pokazuje obrtaje samo vrti sate. Mozda su mu onako dok je bio otpusten bile manje vibracije pa je zato poziveo toliko.
 
Pa sad ako nemamo poverenja u nesto sto se znalo da je vrh kvaliteta,onda ponajmanje treba da imamo u ostalo tipa Turkish-India.Pre pet-sest godina kupovao sam ac pumpu za 558,prvo nazovem radnju i pitam da li ima i.t.d.kaze ima i nasa kao i turska kopija,kad odem pogledam obe...one bas identicne i na obe gore pise uliveno koliko se secam Teleoptik-Beograd,kako bese mala razlika u ceni ja mu trazim nasu,i pitam ga kako sad da znam koja je koja?on mi kaze JA ZNAM,tako da sam je kupio ali i tad i sad mislim da su obe bile kopije samo jedna losija druga bolja koju sam ja uzeo.Tako da sam je na nepunih mesec dana rasklapao jer mi se ugasio zato sto je jedan ventil zaglavio i tad sam video da ventili uopste nisu fizicki isti kao na staroj.
 
Sve je to sada buckuris. Uzmem prosle godine AC pumpu IPM, 30 ojri, skinem Tursku misleci da traktor trokira zbog nje. I gle cuda, iz IPM piski nafta i na casicu i na sastavu, skinem sranje vratim Turcina (njoj sam odradio doduse, casicu na strugu od aluminijuma) i eno ga i sad suv k'o barut.
 
Sve je to sada buckuris. Uzmem prosle godine AC pumpu IPM, 30 ojri, skinem Tursku misleci da traktor trokira zbog nje. I gle cuda, iz IPM piski nafta i na casicu i na sastavu, skinem sranje vratim Turcina (njoj sam odradio doduse, casicu na strugu od aluminijuma) i eno ga i sad suv k'o barut.

Nisu li ranije te casice bile staklene?Ova plastika je s.....
 
AC pumpe su veliko sra...
Niko više ne pravi kvalitet. Čašicu jedva može iz 20. puta namestiti, curi gorivo na sastavu, suzi ulje na osovinici za ručnu pumpu...
Posle originala (81.g) ni jedna nije bila besprekorna!
 
Pa sad ako nemamo poverenja u nesto sto se znalo da je vrh kvaliteta,onda ponajmanje treba da imamo u ostalo tipa Turkish-India.Pre pet-sest godina kupovao sam ac pumpu za 558,prvo nazovem radnju i pitam da li ima i.t.d.kaze ima i nasa kao i turska kopija,kad odem pogledam obe...one bas identicne i na obe gore pise uliveno koliko se secam Teleoptik-Beograd,kako bese mala razlika u ceni ja mu trazim nasu,i pitam ga kako sad da znam koja je koja?on mi kaze JA ZNAM,tako da sam je kupio ali i tad i sad mislim da su obe bile kopije samo jedna losija druga bolja koju sam ja uzeo.Tako da sam je na nepunih mesec dana rasklapao jer mi se ugasio zato sto je jedan ventil zaglavio i tad sam video da ventili uopste nisu fizicki isti kao na staroj.

Varaš se ako misliš da su IPM i Teleoptik bili vrh kvaliteta ...
 
Pre jedno mesec,mesec i po dana sam čoveku zamenio oridji pumpu goriva na 539 jer je procurila na osovinici. Mislim da je fergula 82-83-će a pumpa je bila AC-Delco. Mislim da se bolje nisu ugradjivale,bar ja nisam sreo....
 
Kako najlakse skinuti sajlu sa pinjona na 560? Nesto mi se cini tesno.

- - - - - - - - - -

I de naci plovak goriva isto za 560 ?

- - - - - - - - - -

Sajla resena. :osmeh:
 
Nazad
Vrh