IMT

Posto vidim pratite oglase evo i jedna informacija,prijatelj mi pre neki dan kupio 560 valjda 85.god,noviji tip bez kabine hidro volan,gume bas dobre ali 14-estice,ocuvan vrlo solidno,4500,evra okruglo.Nemojte reci da je to skupo,jer je prvo isao na 558 obisao da ne kazem pola srbije i nista sto vredi nije bilo ispod 3300-3700.
 
U principu ako je ocuvan solidno traktor vredi te novce.Velika je razlika kupiti izraubovan traktor i dobrog ocuvanog stanja. Kod traktora nije fakticki bitno koje je godiste nego koliko je i kako radio. Nije to auto pa istruli.Po meni su te stare serije mnogo bolje od novijih
 
Znate li sta je uzrok, slabog odvajanja kvacila na IMT 539. Postepeno se desavalo da slabije odvaja, i sad je vec dosao da se jedva usalta u brzinu. Nije nikad trzao prilikom kretanja, pedala nije nikad bila pretjerano tvrda?
 
Verovatno su se sjele zabice na korpi. Pokusaj smanjiti slobodan hod pedale na 2cm najvise.Otpustis vijak i zakrenes osovinu sto ide u zvono i stegnes ,pa probas dal ima lufta. Nije pozeljno bas bez lufta skroz.Drugi stepen mozes ustelovati kroz donji poklopac zvona.Ako nepomogne morace na pola
 
Verovatno su se sjele zabice na korpi. Pokusaj smanjiti slobodan hod pedale na 2cm najvise.Otpustis vijak i zakrenes osovinu sto ide u zvono i stegnes ,pa probas dal ima lufta. Nije pozeljno bas bez lufta skroz.Drugi stepen mozes ustelovati kroz donji poklopac zvona.Ako nepomogne morace na pola

Hod pedale je otprilike sad na oko 2 cm. Moram pogledati dole na poklopcu stelovanje drugog stepna. Mada nikad ga nisam stelovao na IMT, pa nisam bas upoznat kojim postupkom to ide?
 
Posto vidim pratite oglase evo i jedna informacija,prijatelj mi pre neki dan kupio 560 valjda 85.god,noviji tip bez kabine hidro volan,gume bas dobre ali 14-estice,ocuvan vrlo solidno,4500,evra okruglo.Nemojte reci da je to skupo,jer je prvo isao na 558 obisao da ne kazem pola srbije i nista sto vredi nije bilo ispod 3300-3700.

Lipovica ili okolina, posle nove godine, hteo sam da odem i pogledam, covek vrlo brzo prodao 560 `84/5 3500eur
 
prevelik je hod pedale smanji na 1 cm tj 10 mm tako piše u uputsvu mada sve upućuje da su se obloge lamele razdvojile a dole na poklopcu štelaš drugi stepen ˙(kardan) vjerovatno mora traktor napola da to rješiš
 
Dole mozes samo drugi stepen ustelovati tj hod kardanske lamele. Imas na tri mesta vijke za stelovanje drugog stepena .Mislim da bise m8 za 13 kljuc. nemam sad sliku da stavim da lakse vidis gde se radi.onaj vrh od sublera je priblizna mera ili oko 1,4-2mm mah mora biti luft. Mada mi to mirise da ce morati na pola
 
Dole mozes samo drugi stepen ustelovati tj hod kardanske lamele. Imas na tri mesta vijke za stelovanje drugog stepena .Mislim da bise m8 za 13 kljuc. nemam sad sliku da stavim da lakse vidis gde se radi.onaj vrh od sublera je priblizna mera ili oko 1,4-2mm mah mora biti luft. Mada mi to mirise da ce morati na pola
Dajte neku sliku bar sa neta?
 
Neznam gde da nadjem tu sliku. Imao sam nekoliko ali prokleti images je poruckao.Preko 50 slika mi nestalo.

- - - - - - - - - -

Ali znam ja ko ce postaviti sliku samo dok se pojavi pa dobije pohvalu od mene
 
Nazad
Vrh