IMT

Citam prethodne postove u vezi tecnosti za hladjenje i moj savet je ANTIFRIZ pod obavezno.Evo danas stigao hladnjak za 567 i mogu reci da je kvalitet dosta los,na slici se vidi da hvli ceo red celija a plus sto je laksi za najmanje 3-4kg.
picture-057.jpg
 
Stari ga pojeo kamenac,proslu godinu ,,umrtvio,,6 celija ,sada protekle unutrsnje ...sve to zbog vode sto sadrzi kamenac.Sutra uzimam 5 l antifriz i ostalo destilisovana voda....
 
Znaci mislite da su od kombajna?Jel mogu oni da posluze za prikolicu nosivosti 4t,s tim sto ce traktor da nosi 1t?I koliko se krecu polovne felne 16 za te glavcine?
 
Znaci mislite da su od kombajna?Jel mogu oni da posluze za prikolicu nosivosti 4t,s tim sto ce traktor da nosi 1t?I koliko se krecu polovne felne 16 za te glavcine?
Da ne možeš ovako nešto da nađeš valjda ima toga dosta gumenih kola u tvom kraju više se ona koristila negoli prokolice
http://www.njuskalo.hr/image-bigger...prodajem-osovine-prikolice-slika-15517710.jpg a sve vecinom nose 16 gume samo se stavi jaca osovinaili se postojeca zavari na cev malo :off_topic:
 
Da ne možeš ovako nešto da nađeš valjda ima toga dosta gumenih kola u tvom kraju više se ona koristila negoli prokolice
http://www.njuskalo.hr/image-bigger/...a-15517710.jpg a sve vecinom nose 16 gume samo se stavi jaca osovinaili se postojeca zavari na cev malo :off_topic:
Ma slabo ima tih od "gumenih" kola.Sve je to razakano po sumama.
Slabo je to za 4t, u svakom slucaju i sa ojacanjem.:off_topic::osmeh:
Jel mislis da su one IMT glavcine slabe za moje potrebe ili?
Jel pasu na njih felne od IMT 560,577...?
 
mozes li malo poslikat kako si te tockove prisarafio?
PS: gdje ti je auspuh? bune li se komsije ili su navikli :osmeh:
 
Kako ti se cine ove od kombajna?Jel to jako?Ja nikad nisam zagledao te kombajne ili IMT prikolice pa ne znam bas.

Ne mogu nista odgovorno da tvrdim, deluju solidno, osovina bi trebalo da ima 50mm, mislim da bi trebalo da nosi. Mada ako ta prikolica treba dosta da sluzi, bolje je u startu dati neki evro vise, da budes siguran i da ne razmisljas.

P.S. sa ovim glavcinama nemas kocenje na prikolici...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh