IMT

Две пуне змајевке са 549 и обилази руса????? Ајде

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Две пуне змајевке са 549 и обилази руса????? Ајде

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга


Gdje pise da je s dve pune zmajevke obilazio ikoga? Citajte malo s razumjevanjem sta covjek pise...

Ne znam za ravnicarski kraj al gdje ima brda i nagiba, 549 puno stabilnije i sposobniji traktor nego 539, u "povrsinskim radovima" se ne mogu po nicemu mjeriti. 4 reda kultivator s kutijama za gnojivo, 539 ljulja gadno i zanosi, 549 samo ide, sijacica 4 reda s kutijama za gnojivo 539 nema sta raditi u brdu, 549 ide. Komfornija kabina, povoljniji polozaj sjedenja i noznih komandi, jaci hidraulik, bolji prednji trap bolje rasporedjena tezina za sitnije poslove... Jednostavno mislim da nema 539 ni jednu prednost nad 549 u bilo kojem poslu.
 
Kakav je 5106 na kardanu?
Znam da je pisano da neke serije imaju problema, najviše me interesuje zbog silokombajna i djubretarke...

Meni rekli da traktor nije los ako necu koristiti kardan, i remont hidr pumpe odraditi u nekoj firmi u Sabcu, jer kao oni jedini to znaju napraviti kako treba, u bivsoj drzavi su bili specijalizirani za te pumpe, al zaboravio ime firme......taj traktor bi meni bio odlican, al se bojim kupiti, kod nas oko 5-6000€
 
Sta moze 549?Evo moj npr vuce dve uvrsene zmajevke kukuruza 35 na sat sto 539 ne moze ni 20 ako i moze u opste da ih vuce trecom brzinom , nosim tereta 800 kg na polugama sto 539 ne moze, jaci masu na kardanu za presu npr ,prosle god kum vozio bale soje sa 539 i kad su natovarili dve zmajevke bala ferguson ni makac , otkacim presu zakacim prikolice i bez da zaslajfujem izvucem iz njive

@Bobo ево где пише + #29887 пост
Ја носио 600 кг свиња + кетрец, на полугама па се пропиње као Дамјанов зеленко, скоро да је ишао куд је он хтео...а још ово да није зашлајфовао на њиви са две змајевке натоварене балама па то бајка поготово кад креће, а мало је 549 тежи од ферчике да би то могао тако. Мало звучи невероватно, зар не?

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Poslednja izmena:
Meni rekli da traktor nije los ako necu koristiti kardan, i remont hidr pumpe odraditi u nekoj firmi u Sabcu, jer kao oni jedini to znaju napraviti kako treba, u bivsoj drzavi su bili specijalizirani za te pumpe, al zaboravio ime firme......taj traktor bi meni bio odlican, al se bojim kupiti, kod nas oko 5-6000€

Mislim da je to firma Mikron iz Cacka.
 
@Bobo ево где пише + #29887 пост
Ја носио 600 кг свиња + кетрец, на полугама па се пропиње као Дамјанов зеленко, скоро да је ишао куд је он хтео...а још ово да није зашлајфовао на њиви са две змајевке натоварене балама па то бајка поготово кад креће, а мало је 549 тежи од ферчике да би то могао тако. Мало звучи невероватно, зар не?

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
Malo tezi ,samo 400kg, Drugar je nosio prskalicu sa 700L vode i tegovima napred sa 549. Ja ne znam sta je vama tu cudno, na 549 je hidraulik od 560.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Кад имаш тегове онда може да носи. Али без тегова тај терет нема шта да тражи на њега, предњи точкови у ваздуху.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Nazad
Vrh