IMT

Bice to zanimljivo traktor ako Kremator i ja trgujemo :D Izgleda da su bili omasili meru za semering pa se vidi da je navarivano i strugano ali je zakaljeno zajedno.

Na prodaju su i kuciste menjaca i diferencijala samo sto ih jos nisam ocistio i slikao za prodaju.

Putine, nemam da prodam pinjon. Imam par komada ali su svi za moje traktore.
 
Sve što je IMT radio ikada je iskopirano.
Ovo je tipična zadnjica laganijih MF ili JD traktora. Koliko znam na neke je i ugrađivan JD motor(koji je opet u srodstvu sa Perkinsom-sve su to englezi na kraju krajeva)
Čak se može dogoditi da je sve ovo i kupljeno vani, koliko znam malo stvari su osvajali pred kraj karijere :osmeh:.
 
Poslednja izmena:
Bice to zanimljivo traktor ako Kremator i ja trgujemo :D Izgleda da su bili omasili meru za semering pa se vidi da je navarivano i strugano ali je zakaljeno zajedno.

Na prodaju su i kuciste menjaca i diferencijala samo sto ih jos nisam ocistio i slikao za prodaju.

Putine, nemam da prodam pinjon. Imam par komada ali su svi za moje traktore.

Pošto idu kućišta kod vas.
 
Ovo su sve domaci delovi iz nasih livnica, lepo se vidi po oznakama. Cak su i lezajevi Made in Yugoslavia, ko zna od kada im je zaliha. Da li su to negde kopirali, zaista ne znam ali me ne cudi nista.

Kod nas idu velika kucista od 250 do 400 evra, zavisi da li imaju izvod za prednju vucu, da li je levi ili desni izvod, novi ili stari tip i kako se dvojica dogovore.
 
Počeo remont starog dede
198a4b70b876a6a7321f841f993feb3b.jpg


Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk
 
Sta fali dedi? znas onaj vic kad otisao deda u apoteku da kupi one `sampone` i mlada apotekarka se popela na stublice da dohvati a cica gleda odozdo a ono tange roze zvace ih guza ma strasno...a cica kaze `do babe je...`:osmeh:
 
Skinuo oba tocka verovatno koćnice
deda duplak
Nego jel gledao neko one momke na dobroj zemlji sto ugradjuju prednje vuce na IMTEJCE traze 2600e
Samo da mi je znati od cega je most opravio bi ga ja sam


Poslato čelo-basče uz pomoć 'levatora
 
Sta fali dedi? znas onaj vic kad otisao deda u apoteku da kupi one `sampone` i mlada apotekarka se popela na stublice da dohvati a cica gleda odozno a ono tange roze zvace ih guza ma strasno...a cica kaze `do babe je...`:osmeh:
Ne fali mu ništa,malo se servisira

Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk
 
Znam za Miodraga on mi je savetovao za original
Iskreno mnogo mi para oko 2000e
Radje bi kupio uključivac a most od nekog kamiona i sl pa onda BUDŽENJE to mi je duševna hrana


Poslato čelo-basče uz pomoć 'levatora
 
Luka na koje to momke mislis za 2600 evra sto ugradjuju? Imas li neku sliku vuce koju su ugradili?
Nemam pre 5_10 dana bilo na D.Z.
lupao sam glavu od čega most
Ajde obimom tockova ga uskladis donekle ali trebao bi biti već tu negde.
FAP duplak nema sanse, tam tesko
E sad GMC, UAZ, KRAZ, ostala sovjetka djubrad, land rover,


Poslato čelo-basče uz pomoć 'levatora
 
2600e su trazili za 560-577
Ovo rusko sam gledao davno ali napisao sam ranije da može bez tih redukcija ako most ima slican odnos i popravi se sa gumama obimom tockova

Poslato čelo-basče uz pomoć 'levatora
 
Nazad
Vrh