IMT

Bolje i da su samo sastavljali gotove Indijske traktore. Seljaku bi odgovaralo, jer su ti traktori jeftini, to je ono na šta su naučili i još dijelovi odgovaraju sa IMT-om, a radnik treba poso i redovnu platu.
 
Задња му је цена 8000,звао сам га одавно још.Мени не изгледа тако лоше,али то је ипак слика.
 
Одустао сам од тога.Тренутно сам на леру за новог 577 али прво сам у плану да оформим УДРУЖЕЊЕ ЗА СПАС ФАБРИКЕ ИМТ.И радим активно на томе.Иначе замало да идем да га гледам.
 
Pročitao sam na zadnjih 10 strana da se mnogo žalite na NPR karike.
NPR = Nippon Piston Rings, znači to bi bile Japanske karike ako mislimo na iste.

Ja sam ih ugrađivao kod generalne na 565 na PDM klipove i stubline. Uzeo sam klipove s 5 karika.
Traktor je natukao u godinu i po dana preko 740 rh i za sada sam prezadovoljan, ide ko aždaja, ulje ne troši, puca od snage.





Nekoliko kolega je radio motore sa tom kombianacijom i kod mene se pokazalo kao najbolja opcija!
 
N.A jednom sam išao kod Sikija i taj traktor je tek bio doteran.6.500 meni onda rekoše cenu.Bio je blatnjav i nije imao prednju šoferku pa ga nisam nešto posebno zagledao.
 
Шанана,ја сам купио карике НПР код фирме феротехна,они су и овлашћени увозници,значи оригинал су.Трактор 533.Почео је да дува,главу сам два пута радио и сада смо га растурили да би схватили да су карике поготово оне мазајуће се скроз отаниле.Значи 2мм луфта и више.Штета што нисам сликао.Такве карике сам уградио и на комбајн и сад ме страх.Иначе код мене је хилзна индијска и она се нимало није похабала.Трактор је пре 8 година рађен и има сигурно пар хиљада сати.Једино можда оне нису препоручљиве за 533 јер њему требају лиснате па ако је то био проблем.
 
Nazad
Vrh