IMT

Да да, иће ново и конусни и тањирасти и носач тањирастог. Тако је лепо све потандрљао.

послато са iq1019n уз помоћ плуга
 
нисам још, тек кад средим кућиште онда идем у потрагу за зупчаницима и носачом.....ако не улету у међувремену негде.

послато са iq1019n уз помоћ плуга
 
Menjač i diferencijal bez greške a motor je bio tanak..desna strana purnja kao parna lokomotiva..

Sent from my ASUS_Z012D using Tapatalk
Cek ako smem pitati,hoces reci da nisi imao problema sa menjacem i pogotovo diferencijalom ?.Kod njih je obicno suprotno,aj menjac tu i tamo,ali motor je bez greske,5170-5210,a diferencijali stradaju stalno,e sad nzm jel u potpunosti resava problem diferencijala ako se stavi kao od nekog dzonija taj konusno tanjirasti.Kakav je kod tebe bio diferencijal ,original imt-ov ili ste radili prepravke ?.
 
Prve godine smo polomili KT par,jer nismo znali da vozimo..samo gas,mašina ne oseća i crkne gde je najtanja..2007 tada smo spakovali sve orginal i od tada bez greške,motor je ove godine nadrljao,ne znam čijom greškom ili preveliki broj sati ali je počeo ulje da troši i teško pali..jbg sve ima svoje..

Sent from my ASUS_Z012D using Tapatalk
 
Nemojte da vam bude teško,kod tih velikih IMT 5170-5210,proverite svake godine dotegnutost ležajeva na kupastom zupčaniku.To je najčešći uzrok stradanja tog diferencijala.
 
Zavisi od uverziranosti majstora i od toga koliko ljubavi imaju prema rogonji.
Jedno prepodne.
 
malo rekreacije
d6e030b348bfb0a35cdd3f999c5bf132.jpg
 
Malko slika iz radionice
Sve posljedica mraza
539 izbio dihtunge poklopce na glavi prednji i zadnji
A 540 vec 3put pukao blok
2fb3aead18c38ab9a8982e917e373f8f.jpg
5c6e3c89371ee42b90ebdc6cd5264c28.jpg
26b389076ada47f7cbce94e42f35a243.jpg


Poslano sa mog Moto C koristeći Tapatalk
 
Ovaki ljudi mi nikad ne idu u glavu u vorištu s autima imamo 8 vozila s autima u svakom je antifriz.
I nije skup ma nemaš riječi.
 
Sta moze biti problem na imt 560.ne dize temperaturu uopste.termostat je stavljen nov pre 20ak sati kad mu je radjena generalna.znaci kazaljka na termometru se ne pomera a proverio sam ga zagrevajuci ga upaljacem i radu.kad ispustam vodu iz hladnjaka izlazi skroz hladna voda a iz bloka vruca.termostat je teleoptikov.
 
Ako je termostat ne ispravan, ostao otvoren, a traktor nije radio nista tesko, na ovoj zimovini i nece odlijepiti kazaljku temp. uopste.
 
Nazad
Vrh