IMT

brali smo kukuruz pa eto da se vidi
jh96xs.jpg
 
Gde kupiti kvalitetnu uljnu pumpu za imt 542 radio bi generalnu uskoro pa me interesuje gde kupiti novu pumpu..

Послато са SM-J700H уз помоћ Тапатока
 
evo opet da pitam jel imaju gde novi tip kabine polovne il da neko pravi za 542-549, i da li su iste kao na 560-577
 
Poslednja izmena:
evo opet da pitam jel imaju gde novi tip kabine polovne il da neko pravi za 549-549, i da li su iste kao na 560-577
Znam da ima neki privatnik, pravi za rakovice nove kabine, bio je i u rumi na vaseru, za imt nisam cuo da pravi neko...

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
nisam nesto ni merodavan za te nove kabine, kad bi se nasla neka polovna bilo bi mozda i bolje, al najvise me zanima da li su iste kao na 560 i 577 jer za 542,549 nema teorije naci polovnu
 
A kako se inače kreću,je l' znaš možda?

- - - - - - - - - -

Hteo bih da ubrzam malo dedicu ali možda mi je bolja varijanta da nabudžim 34-ke točkove....
 
Imao sam ponudu za menjac od 542 za 300e u dobrom stanju, sedmicin menjac je skuplji, sad ne znam posto se moze pazariti
Ako ga ubrzas sa tockovima bice mnogo brz prvom za oranje... ako uopste ores sa njim
onda ti je jeftinije zameniti ulazni par zubcanika na menjacu
 
Koja je razlika između 542 i 577 menjača? Ne ore,uglavnom je u transportu i druži se sa rasipačem. A ponekad tanjira,mada jako retko.
Ulazni ne mogu zameniti jer je gornji ujedno sa spojničkom. Ustvari mogao bih ali opet mi ostaje mali izbor brzina a zbog slabijeg motora ne bi bilo loše imati veći izbor....
Ma pojeo sam g.... što ga nisam zamenio jačim i sad kad sam kupio veće prikolice sad moram da štimam sa kojim ću u prevoz a koji će ostati na njivi. Jbg,nikad dosta pameti.
 
Koja je razlika između 542 i 577 menjača? Ne ore,uglavnom je u transportu i druži se sa rasipačem. A ponekad tanjira,mada jako retko.
Ulazni ne mogu zameniti jer je gornji ujedno sa spojničkom. Ustvari mogao bih ali opet mi ostaje mali izbor brzina a zbog slabijeg motora ne bi bilo loše imati veći izbor....
Ma pojeo sam g.... što ga nisam zamenio jačim i sad kad sam kupio veće prikolice sad moram da štimam sa kojim ću u prevoz a koji će ostati na njivi. Jbg,nikad dosta pameti.
I ja sam razmisljao na 560 da stavim petobrzinca, pre neki dan vozio ujakovog ursusa 355, nisam mogao da verujem koliko znaci menjac sa 5 brzina...

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh