IMT

dajte ljudi sta vam je. nek ide ko hoce. bio sam ja u njemackoj godinu i pol kad sve sastavis. i samo ti mogu rec da koliko god zaradis sve ti to svabo uzme sa ledja, zdravlja, privatnog zivota. izvinjavam se na off.
 
Kod nas u HR svi gospoda postali neće niko ni da ti radi za pare šta ćeš nemaju ni za kruh.
Ljude sramota vidit na traktoru čudo jedno.
Sutra moram da ubacim jednog fergu 33 što sređujem limarija sva loša bila i kupilo se novih dijelova od tafea ali kvalitetom i izradom jako razočaran ništa se ne slaže 2 dana klepam po limovima
 
Taman izoravao razor i vidim sija lampica kontakta,remena u rezervi nema a kuca dovoljno daleko da ne idem peske,a nedovoljno da nekog budim u 11.
pertla.jpg

pertla2.jpg
 
Teško,biće ti hidraulika stalno napeta što baš i nije zdravo za pumpu i sig.ventil.Jedino da je kući podigneš pa zaključaš a na njivi da je spustiš i ne podižeš.
 
Teško,biće ti hidraulika stalno napeta što baš i nije zdravo za pumpu i sig.ventil.Jedino da je kući podigneš pa zaključaš a na njivi da je spustiš i ne podižeš.
Ima osigurac tako da ce onda moci a na njivi je moram dizat i spustat posto mi njiva ne ide u krug...Jel zna neko koliko kosta remont pomocne pumpe koja je odvojena od unutrasnje hidrulike(preko poluga)
 
Kazaljka na satu za pritisak ulja trese ko slogirana,i na leru i na gasu,nekad se smiri.Pritisak dobar.U cemu je problem,sat teleoptik.
 
Nazad
Vrh