IMT

Ovo je malo veća sprdnja mjenjači kratki ima da ležiš dok šaltaš.
Nema vanjske cilindre 577 5 je bio mercedes za ovo i 26000 tisuća eura jao.
A tuga i buga ovi indijci samo pitanje ko će ovo da kupuje .
 
Slazem se. Sklopocija zesca. Najpre od polozaja za sedenje koji kao da je radjen za osobe do 1,6m visine. Filteri za gorivo izbaceni sa strane i strce. To su mogli mnogo lepse da upakuju. Pozadi bez pomocne hidraulike. Fale blatobrani napred. To bar danas svi stavljaju. Rezervoar pametno dole postavljen al sto ostavise onaj vrat da strci 15cm.
Moj misljenje sa slike. Sutra idem na sajam pa cu se verovatno vise razocarati...
 
Зашто мислите да је тај трактор лош, да оставимо по страни политику и стари ИМТ Индијци су показали да немају лошу производњу.
 
Nemislim da je loš,
Mislim da je zastareo, bez klime, dobre kabine, vazdušnog sica, sav šupalj, a cena jaka!!!!
Mali 42 je negde 11500e

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Ту је негде са ценом мање више као и рус једино кабина то им је стварно минус
 
Ja se samo nadam da ce da promene proizvodjaca auspuha za 539, svaki Tafe 42 koji sam cuo ima uzasan zvuk :osmeh:
Mogli su bar da mu zmigavce pomere napred na haubu, da bar malo lici na IMT a ne na prefarbani Tafe

A sto se tice 577 mogli su bar rucicu menjaca da mu produze, ovako treba da se savijes da saltas.
 
Opet POLUPROIZVOD!!!
Ajde da ga uljude malo? Za ove nesmeš prskalicu zakačiti! Otrovao bi se!

Mnogo propusta!
A na njemu nema delova iz Srbije ni 10e
Nadao sam se bar seriji 20xx ali ovo iz 1986 novi tip de luxe
Ima bolje uradjenih u selu i sa boljom kabinom!!
Možda čekaju da im IVAN proda patente

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Не волем имт да видим на слици али овај седмак ми се баш свиђа....Да кошта једно 15 000е сви би га у **greška љубили и хвалили како је добар свима би се свиђао:haha:
 
Ха ха ха јесте баш тако.Онда не би ником ни ручица била ниска ,ни кабине што нема био би хваљен на сва уста и све би било добро овако је већ у старту осуђеник.
 
Opet POLUPROIZVOD!!!
Ajde da ga uljude malo? Za ove nesmeš prskalicu zakačiti! Otrovao bi se!

Mnogo propusta!
A na njemu nema delova iz Srbije ni 10e
Nadao sam se bar seriji 20xx ali ovo iz 1986 novi tip de luxe
Ima bolje uradjenih u selu i sa boljom kabinom!!
Možda čekaju da im IVAN proda patente

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora - Sta znaci ovo svaki put?
 
Slazem se. Sklopocija zesca. Najpre od polozaja za sedenje koji kao da je radjen za osobe do 1,6m visine. Filteri za gorivo izbaceni sa strane i strce. To su mogli mnogo lepse da upakuju. Pozadi bez pomocne hidraulike. Fale blatobrani napred. To bar danas svi stavljaju. Rezervoar pametno dole postavljen al sto ostavise onaj vrat da strci 15cm.
Moj misljenje sa slike. Sutra idem na sajam pa cu se verovatno vise razocarati...

Preko tog 577, ima jedan tafe kojem su ručicu mjenjača izvukli sastrane....

539 ima simpson motor od 47ks, nisam zagledao jel isti kao na 549......

Od svih jedino 549 je nekako ok, za cjenu od 17000€

Prepoznali su ljubitelja IMTa, pa sam dobio i mali poklončić.....




Prošle godine 577 je bio isti tafe 8502, samo je imao zatamnjana stakla, ove godine ima promjena, npr na 8502 poluga kvačila ista kao na imt 558, dok su sada napravili da visi od gore...... Kao da su se dolaskom tafe vratili u 1970 godinu i sada polako ulaze u 1980......na slijedećem sajmu možda bude poboljšanja u vidu hidraulike, sa vanjskim cilindrima koje imt ima od 80 i neke....... Očito je najveća stavka motor, koju imt nije znao odraditi da dobije euro 3 ili 4 motor, kako bi se mogao izvoziti.....
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh