IMT

Fali prednja vuča!


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Bas tako. Valmet motor.
Jos samo da su odvojili kabinu I stavili rucke menjaca sa strane. Bill bi ekstra.
 
Pa odvojena je kabina

Jeste, upravu si. Ali slaba izolacija nisam se lepo izrazio.
Dzabe kada je bucan na 1500 obrtaja, mogu da zamislim tek na 2000 sta je. Mozda se moze nekako resiti sa boljom izolacijom. To sam hteo reci.
Ajslag mu nije los. Bio bi odlican za vecu prskalicu i rasipac.
 
Ja nesto ne volim IMT. Ali mi se ovaj nekako svidjao.
Bio da vidim da mu dam Zetora I doplatu. Ali ovaj nece ispod 7500e, kocnice nema, motor tesko pali, pa sam odustao.
 
Ja nesto ne volim IMT. Ali mi se ovaj nekako svidjao.
Bio da vidim da mu dam Zetora I doplatu. Ali ovaj nece ispod 7500e, kocnice nema, motor tesko pali, pa sam odustao.
Realno ne vredi toliko, do 6500 plafon
Da mi treba takav traktor za povrsinske radove stavio bi mu KT od 560 da bude brz u transportu i takoreci bio bi neunistiv
za veliku sejalicu, rasipac i prsklicu dusu dao
 
Već sam ju zavarivao i pojačao, usput napravio skicu da napravim još jednu...... Slabo je napravljena.... 10mm, i tamo gdje je na krajevima savijena, tamo puca, krpana i gore i dolje..... Morat ću napraviti nešto bolje.....
 
Kolega, vozio sam tvoj traktor, nije tvrdo kvačilo uopće... Naspram 560 je tvrđe, nema govora ali nisi ti vozio malog ursusa kako mi se čini ;)

Kod mene je traktor 87.g. i šipka nikad pucala nije niti ima pojma o pucanju. Prvi glas da im "to hoće pući"...
 
Nazad
Vrh