IMT

Imao sam nedavno istu rabotu sa tim zalomljenim srafovima i kad sam poskidao spone da mogu da ih povadim napred u klinu lufta koliko oces. a sto je najgore taj kiln je pojeo I caure I lezista u kolijevci. Kad se taj klin promijeni pozeljno je ugraditi mazalicu onu pod 90 stepeni da moze da stane ispod difuzora hladnjaka I ponekad samo malo druknes masti I ima da traje.
 
Poslednja izmena:
Utiče i kabina na pucanje tih šrafova još kako. Marko napravi novi dodatni nosač kabine na fazon kao kod starog 577.
 
Jel komplikovano sam to sve izmenjat na trapu,mislim na taj centralni klin i jos sto se nadje uz njega?

sinisa1979 razmisljao sam i sam o tom dodatnom nosacu vec samo neznam da li nije 539 isuvise nizak za nesto tako pa da nebude nekad smetalo premda ionako nece taj dodatak biti nesto robusno pa da smeta


 
Ma nije to Marko spansko selo, kad krenes samo ti se kazuje sta treba a I ima da se kupi gotov kiln sa caurama. Kod nas kosta oko 1500 dinara. Digni ga dizalicom , stavi neku fosnu na dizalicu pa je turi pod karter da ti trap bude Slobodan pa onda dijagnoziraj.
 
Stigao 560 sa generalne.izaslo me za sad 1150 e.motor,pumpa,dizne i kvacilo.sad ga vozamo pa za 30 ak sati na servis.Jedino me muce kocnice malo malo pa zapeknu,verovatno zato sto je stojao u mestu duze vreme.jel ima neka fora da se razrade te opruge na diskovima?
 
NIje Sava 21 fora u oprugama vec u klikerima, oni zardjali i njihova lezista u diskovima i ne mogu opruge da skupe diskove.Nema spasa bez skidanja truba. A mozda su I cilindri u trubama zardjali pa ne vracaju, ako je to onda je lako za zamenu istih.
 
Ja sam ugradio dodatne opruge, ali opet se desi nekad da blokira tocak.
Odozgo one "sesire" treba zatvoriti da ne moze vlaga dole uci i mirna Backa.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Ja sam ugradio dodatne opruge, ali opet se desi nekad da blokira tocak.
Odozgo one "sesire" treba zatvoriti da ne moze vlaga dole uci i mirna Backa.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
Ma ne zna se kako je gore, kad su dobro zadihtane onda usled kocenja dolazi do grijanja I sve se unutra znoji I eto opet korozije na diskovima I klikerima I cijelom sistemu.
 
imam jedno pitanje, sta moze biti ako se papucica kvacila jako tesko pritiska, i cini mi se da ni nece do kraja da ode, a moze da se salta? u pitanju je 549
 
Nazad
Vrh