IMT

Video sam danas IMT 549 sa odvojenom kabinom,nekim sirim prednjim gumama servo volanom ma traktor izgleda PREDOBRO.. Sto ih sve nisu tako radili....

Što nisi poslikao?

- - - - - - - - - -

od cega pase zglob prednje vuce na 577? kod nas polovni nemogu nac,a lokalni trgovci kazu da ovi novi i nisu neke kvalitete,nakon 2 mj se raz*ebu.. na ovom mom je pukla ona kao kucica u koju dolaze bolcnice

Nove je skup ko vrag orginal 1200 kn mislim a križ sam ja mjenjao evo ga jedna sezona i dao je svoje al ajd 60 kn.
 
Eto, vidis sad koliko vrijedi jedan obican "ZF" zglob a koliko indijeki djelovi za gereralku trocilindricnog motora... Sta mislis, sto je kvalitetnije?

istina, ovo je preterana cjena ali kad ti treba, ne pitas koliko kosta. Ja sam imao ludu srecu pa kupio kompletnu prednju vucu i jos kojekakvih djelova za brenu za 600€ a u tom kompletu poluosovine sa zglobovima koji su kao novi ;) Miran sam jos 30 godina sto se toga tice.
 
Bome da nije s indijskim pvaj me za indiju tražio 5500 u Karlovcu ,to je s npr njemačkim ali moram za Varaždin nositi inače je 3850 i složen polublok .
Ali pošto je blok nov 3150 dođe...
Po meni džaba.
 
Ovako nesto?

87IMT549.jpg


Pedale ne idu kroz pod, nego kao na 560 ili 577 nove linije ispod komandne table, volan i sjedalo podignuti, kabina odvojena i s grijanjem.

Serija DLE specijal. Ima u mom kraju 539 s takvom grijanom kabinom ali dzaba kad nije odvojena od trupa.

Postoje takvi jos 560, 565, 577, 585, i jos pokoji model, vecinom radjeni za izvoz ali ih ima i kod nas. Dosta rijetki za vidjeti
 
Zglob od Brene ne odgovara na 577 jer je veći.Zglob je namenski a pravila ga je INA.Košta kao Svetog Petra kajgana.Uzeo sam nov domaći prošle godine.Osovinice i ležajevi su navodno INA a ostalo radi neka naša firma.Plaćen je 150 eura.
 
image.aspx


Ja vidim sliku a ovdje cu pokusati postaviti postaviti sliku 549 DLE DV (treba se pojaviti iznad ovog teksta)

Evo ga i 569 iz te serije:

image.aspx


565:

image.aspx


569 DVE

image.aspx
 
Moj drugar ima dva ovakva traktora sa ovim kabinama jedan je 577 bez prednje vuce ali ima nalepnicu 577p ali je starija limarija.Drugi 2075 perkins motor i kabina ovakva kao da ovih slika ali ina onaj produzetak kao kod sumskog 561 pa je kabina jos veca i prostranija.
 
Lijep traktor ja sam jedan gledao na oglasu u Bosni tražio je 10000 eura puno opet jer za te novce nađe se 577 p 2005 pa nadalje.

- - - - - - - - - -

Jel zna ko 549 560 577 novi tip 90 jesu sve iste kabine gabaritno.
 
Da Bobo bas tako je izgledao taj 549 samo nije imao DV nego obican.. KAbina odvojena od menjaca i POTPUNO zadihtovana... Ma milina ga je videti a verujem i raditi sa njim...
 
Imaju 2 u selu kod mene,isti dan su i kupljeni štaviše ta dva gastabajtera rade skupa vani.Motori su im one metalik plave boje što je prije govoreno da su za izvoz.Oba su 549 a ovaj drugi sumljam da ima više od 200 rh.
 
Nazad
Vrh