IMT

Hoces li mi reci gde si to cuo,ako nije tajna.???

- - - - - - - - - -

Ako si citao pazljivo par strana ranije,mislim da nije trebalo da dajes ovakve komentare.Ne valja ti IMT idi pravo kog dilera traktora FENDT i resen ti je problem.Oni imaju i servis i rezervne delove.
Fabrika,tj. drzava koja je u vlasnistvu 100% fabrike nije platila radnicima 12 plata.Prosecna plata im je 30.000 dinara.Ko je ziveo ili zivi u Beogradu zna koliko mu para treba da sastavi mesec.
Da su hteli da ukinu servis nisam cuo ali znam da trenutno hoce da ukinu celu fabriku.E onda ce nam svima svanuti.


Plate moraju da se zarade, a ne da se dobiju ...
 
Interesuje me da li je neko vec ugradjivao motor DM34 u imt 549,i kako se to pokazalo u praksi? Neko je to vec pominjao ali ne mogu da nadjem...
 
LJudi moji sto toliko kudite te kineze,a opet neki hvalospevi o IMT-u,a u stvari i kod jednih i kod drugih princip je isti,sve su ostalo nijanse.Koliko para,toliko muzike i u principu je kod svih tako.Ja kupio trimer Villager prosle godine i u principu sam zadovoljan,a napisao sam i podosta postova u temi za to da svako vidi kako stvari stoje.Imam dosta iskustva i sa Stihl masinama,a opet eto odlucim da kupim kineza.I da se ne zavaravamo ako neko ne zna da radi sa masinama,nema osecaj,dzaba mu onda i nemacka masina ili japanska.:ppozdrav:

ovdje si na kraju napisao japanske,japan je ok,ali kina pa ja rizu nemogu da gledam na rafama u trgovini a kamoli neku njihovu masinu momak.
drugo ja najvise postujem JD,ali mi podneblje IMT-ovo pa i u srcu jbg,gledali ja i moj stari newhollanda t4020 novog i hocemo necemo,traktor ko lutka,pa nekupismo i opet ce da legne jedna sedmica nova DV sigurno,a dosad je stari zamijenuo 8 novih fergi i desetak polovnih i sad trenutno u dvoristu stoji IMT 539 84gp,IMT 549 88gp i IMT 539DV 2013gp e tako ce bude cuvati ih kao oci u glavi
 
Cudo da nema hidrovolan, ima spoljnu hidrauliku, verovatno ima neke cilindre za podizanje daske, ali to je moglo i preko unutrasnje pumpe...
 
Ne maknut je poklopac hidrulika ugrađen jedan klip s potiskom dolje .
Atestiran je za sumu radi ko urica.
Od šuba veli da vuče po 3 kubika.
Dobivao je 8000 eura za njega.
Moraju imat manji traktor za borovinu jer imaju ograničenja za tone.
Hidrovolan imakad ga digne u zrak :osmeh:
 
Poslednja izmena:
Šta će mu veli da vuče odjednom po tri kubika.
A za veće ima lkt tako da i ne radi stalno po potrebi.

radim ja sumu. sad ce ovo ljeto 5a godina. bez prednje vuce je tesko skroz. planinski je teren kod mene pa traktor bez prednje vuce cim se naguzi niz neku obalu ne moze nazad.
 
radim ja sumu. sad ce ovo ljeto 5a godina. bez prednje vuce je tesko skroz. planinski je teren kod mene pa traktor bez prednje vuce cim se naguzi niz neku obalu ne moze nazad.

Što mu vrijedi prva vučakad je prednji kraj stalno u zraku?
Ima lance kopitare na njemu isto tako da sad nisu bili.
I koriste ga samo za borovinu jer ne daju s lkt vući pravila eu radi tonaže.
Ima i desetak konja vuče samarice.
 
Nazad
Vrh