IMT

U zabuni valjda, ne obracam paznju, desava mi se da napisem i ovako i onako.. ne ljutim se, opusteno

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Matic iz palanke je dosta dobar znam za njega, tamo i ja nekad svratim, i on je neki sremac ko ovaj nas Matic :osmeh:. Pa moze na pivo uvek i dok ne pocnem... znaci bolje da zvrcnem par njih pre no sto uzmem, a vidim jusel ima i dostavu ako prekoracim 5000 a to cu najverovatnije nekoliko puta prekoracit. Jel neko uzimao ove gotove instalavije za traktor, kod nas je uzeo jendan covek ali on koristi 542za pecanje, pa ne verujem da je testirana dovoljno.
Ta instalacija ni mi za xxxx
Uzmi kablove i buzire i razvuci sam
Nemoj ciganisati luster klemama i čudima
I odma ostavi spojnice ako bi ga cepao nekad
Dovoljan ti je presek 2,5mm
Samo alnaser alternator grejač kontakt 6mm
Osigurače stavis ubodne kvalitetne kutije kao na autu
Bravu paljenja MTZ stari tip
Kontakt bravu PAL
Prekidač mase obavezno HELLA ima jeftino u NS
Za radna svetla CUG šalteri
Za zmigavce ablender od tamnića
Lampe nazad LEED
Napred halogene sijalice
Pozicije na blatobranima napred Leed
Utikač za prikolicu Hella
I ima da radi ko sat

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nisi mene pitao ali reko da se ne smoris dok Lovac ne odgovori.:osmeh:
untitled8ebbbdd836d2c93e.png
 
Koja cena brene? Ako nije tajna, meni pada na pamet 5136 ako ne bude skup. Od prvog vlasnika, nije preterano radio, jednom je dosao do generalne :osmeh:
 
Nisam puno platio, barem mislim......

Sada trebam opet plug, sjetvospremač, to dvoje mi najvaznije, pa onda tanjurača i jos bi volio imati rotodrljaču, al to su samo želje...... Sada za pripremu je najbitniji sjetvospremač, ima jedan 3,6m sklopivi, daska, dva reda valjaka, al trazi nesto manje od 2000€,radio samo godinu dana...... Koje sjetvospremače vučete sa brenom?
 
Ima li neko podatak koliki put predje 533 (gume 12.4) za jedan obrt prikljucnog vratila kada je ukljuceno da ide preko menjaca?? ili koji je prenosni odnos zupcanika njegovog pogona sa diferencijala??....
 
Poslednja izmena:
Ima li neko podatak koliki put predje 533 (gume 12.4) za jedan obrt prikljucnog vratila kada je ukljuceno da ide preko menjaca?? ili koji je prenosni odnos zupcanika njegovog pogona sa diferencijala??....
Da nije moj 533 sa 12icama kod tebe završio, 1980 de luxe

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nazad
Vrh