IMT

Pri zamjeni hidraulicnog ulja ima li kakav nacin da se preciste kucista iznutra posle ispustanja ulja.
Mozda nasuti nafte ili benzina ili nesto drugo?

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Obavezno ulje ispusti kad je vruć traktor, nagnes ga i ispustis
Kad se dobro ocedi naspes 10_15l nafte i provozas se kroz selo malo njakas hidraulik digni pusti opet ga nagnes i ispustis

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
I ja sam nesto tako mislio, samo se bojim da ne naskodi lezajima i zupcanicima toliko kupanje u nafti.
Nekako mi se brzo zastopaju filteri hidrauluke(metalni), na njima se nakupi nesto kao tovatna mast i pocne sporo dizati, kad ocistim filter pocne normalno raditi.

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Treba da remontujem imt vecinu stvari treba rastaviti i pregledati, zameniti dotrajalo, 577 je u pitanju. Gde je naj pametnije uzimati delove, mislio sam u jusel. Ima li neko i kvalitet i povoljnost. Mozda ce doci na red i karike motora pumpa volana, neznam sta sve ne.
 
Svi delovi na tržištu su Indija turska
Jusel je jeftiniji
Mv kešelj je malo skuplji tu negde sa kvalitetom, dosta delova za IMT imas i u KND
Ja veliki deo uzmem u jusel, a sta je rizično da ima vise tipova varijanti uzmem u Palanci kod matića,
A karike uzmes kod Cubija, provereno
A zovni na vopi u vajsku kad budeš radio

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Matic iz palanke je dosta dobar znam za njega, tamo i ja nekad svratim, i on je neki sremac ko ovaj nas Matic :osmeh:. Pa moze na pivo uvek i dok ne pocnem... znaci bolje da zvrcnem par njih pre no sto uzmem, a vidim jusel ima i dostavu ako prekoracim 5000 a to cu najverovatnije nekoliko puta prekoracit. Jel neko uzimao ove gotove instalavije za traktor, kod nas je uzeo jendan covek ali on koristi 542za pecanje, pa ne verujem da je testirana dovoljno.
 
Moj drug uzimao novu instalaciju, po njegovim recima, jako los hvalitet, cak neki kablovi i kratki. Najbolje licnasti kabal kupis hvalitetan i sam seces na meru i vezes.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Nekada sam lupio za instalaciju na traktoru da treba trofazni samonoseci, i sad se setim toga cim vidim da neko pise o instalaciji. Nije prozivka, ziv bio. :)

Послато са HTC Desire 825 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh