IMT

Ugradi elektronski koji se kači na W izvod alternatora i miran si.
 
to na alternatoru ne mora biti tacno ako fabricki nije predvidjeno. mora da se potrefi odnos remenice radilice i alternatora

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Da li neko ima iskustva sa traktometrima "Agrim" made in Indija ja kupio na 577 i ne pokazuje mi obrtaje kako treba,prvo sporo mi se pomice skazaljka a drugo na punom gasu ne prelazi 1400-1600 obrtaja,
Kod mene taj RTD indijac radi evo 5 godina.Pokazao se dobro.Marko ako je nov slobodno skidaj i zameni ga u radnji:ppozdrav:

I jos nesto problem moze biti i do sajle i do onog kolenastog prenosnika na bregastoj.
 
Ja sam kupio "Tafe" oko 15e je u Juselu,na oko i u ruci deluje kvalitetno nije bas lagan i ima fabricki sijalice u sebi i kapicu gde dolazi sajla,sto po meni bar do nekle govori o kvalitetu. Video sam par puta nove satove a nemaju ni rupe za sijalice.

Moj je zadnjih par nedelja dobio nov pinjon i nov sat obrtaja,nov semering radilice,druk lezaj,lamelu,led farove,sediste,amortizere zadnjeg stakla,a izgleda ce i nov termodavac ovaj je poceo da brljavi.
 
"original" za IMT oko 5000din kosta,prvo mi poslali za UTB i jos stoji kuci cekam kurira da dodje po njih. Pozovem telefonom oni ne znaju kazu porucite preko sajta,uradim preko sajta oni posalju nesto trece...kad zovem reklamacije niko da se javi samo me prebacuju.
Kad sam radio prvu narudzbinu i ima rubrika napomena ukucam da me pozovu pre slanja da porucim jos nesto,oni nisu ni pozvali da provere samo poslali pogresno sediste...ne daj Boze.

- - - - - - - - - -

http://www.jusel.com/pretraga.php
13690 je sifra,tu pise kao da nije na stanju,ali jeste. Luda kuca.
 
Ja u juselu pitao za gume, prednje za 577dv. Napravise me ludakom jer 577 nepostoji sa prednjom vucom i ja neznam koje mi gume trebaju. Sto puta sam rekao da necu svracati kod njih i opet se zeznem, jos mi se smejali u lice. Ludji sam ja od njih.
 
Ja u juselu pitao za gume, prednje za 577dv. Napravise me ludakom jer 577 nepostoji sa prednjom vucom i ja neznam koje mi gume trebaju. Sto puta sam rekao da necu svracati kod njih i opet se zeznem, jos mi se smejali u lice. Ludji sam ja od njih.

Zar je toliko tesko reci da trebas pogonske gume 9.5-24" (ili koja je vec oznaka) nego "prednje za 577dv"?
 
Bobo. Pa i trazio sam 9,5-24 pogonske a on me ubedjuje da za 577 idu samo valjda 7,5-16 ili tako nesto, kazem ti prave me ludakom. Pa jedna zenska u Nomeksu je pametnija nego svi oni likovi u Juselu, ili nemaju gumu pa izvode, inace kod njih sta god trazis oni nista nemaju, dzabe svracati.
 
Verujem Pufti,zvao ih za bravu kazu ne znaju koju tacno da pogledam na sajtu,na sajtu cena bez PDV-a a rekli su da je i na sajtu sa PDV-om. Ili obrtomer preko telefona kazu samo jeftiniji i skuplji,a ima i izmedju model...
 
Bobo. Pa i trazio sam 9,5-24 pogonske a on me ubedjuje da za 577 idu samo valjda 7,5-16 ili tako nesto, kazem ti prave me ludakom. Pa jedna zenska u Nomeksu je pametnija nego svi oni likovi u Juselu, ili nemaju gumu pa izvode, inace kod njih sta god trazis oni nista nemaju, dzabe svracati.

OK, ja se izvinjavam al sta ga boli klinac sta ce tebi takve gume. Trebaju ti dva komada da na njih otkopcavas drljacu, boli trgovca briga ako ces ih zapaliti, njegovo je da ti proda sto trazis. Nisam znao da su takvi, s njima jos nisam imao potrebe raditi.

Ovo za zensku iz NOMEKSA se slazem u potpunosti! Svaka joj cast! Koliko sam s njima imao posla preko telefona, sve je znala sto se tice djelova za moj kombajn, sve narucio i za 10-ak dana isao u taj kraj i usput pokupio.
 
Ja sam kod njih svašta poručivao i samo je jednom ispao problem.Poručio 2 brezon šrafa a oni mi poslali 2 bolcna koji koštaju 10 puta više. :haha: Bio sam i direktno u prodavnici.Izdiktirao im kataloške brojeve,sve doneli,spakovali i vozi miško.
 
Kad smo već van teme i Jusela, mi smo prošle godine uveče zvali za igle za presu i rekli su nam da imaju 5kom na stanju, ujutru zapucamo oko 80ak km po igle, a oni imaju samo jednu, navodno kada su gledali poslednji put bilo je 5.
 
Nemozete da razumete vi koji ne zivite u Sapcu kako je u Juselu,ludnica,oni dnevno zapakuju milion paketa i telefon zvoni non-stop.Roba na stanju se menja iz minute u minut.Ja sam dobar sa njima i znamo se veoma dobro,saradjujemo a funkcionisem kao i kolega Matic,sifre-brojevi i nema brige.Sa Nomeksom ne saradjujem jer su preterano skupi a ona devojka sto je hvalite nema veze s mozgom nabada ko i svi ostali,znamo se veoma dobro.A sistem reklamacije je zestok,kad vratis robu oni prvo kazu kao ovo ti neko uvalio nekvalitetan deo pa kad im kazes da je to kod njih kupljeno menjaju pricu.Ma to je opste ludilo u sistemu prodaje rez.delova.U juselu se bar zna sta je turska,indijska skuplja,ind.jeftijija,domaca roba.....
 
Mirko. Jesi li ti procitao sta sam ja napisao. U Nomeksu mi odmah dali, imaju na stanju i nezezaju me. Za zensku ostajem pri onom sto sam napisao. E sad izvini ti ako radis tamo.
 
Nazad
Vrh