IMT

Vozio sam i ja 577 dv neko vreme sa neispravnom prednjom vučom i to nije to u nekim poslovima.Jeste on kadar i bez nje ali je mnogo moćniji i iskorišćeniji sa njom.
ivanz uzmi neki J.D za te pare i da ti samo ore i obavlja teške poslove.
 
Ma navikao sam na te jugoslavenske cirkuse......

Kod JD vecinom budes rob traktoru, osim ako nekupiš novi, pa rata kredita oko 600€......to mi ipak previse

Ima jd 3130, za 4500€, probao sam takvog, ima hidrauličnu prednju vuču, ide oko 25000 sati, covjek na toliko radio generalku, i prodao ga sa 35000 sati, radio s njim jednim sve na 200kj......i htio meni prodati, davao garanciju.... Al te vuče su klimave i sve je skupo, djelovi se cekaju 15-20dana pa i vise, za jugoslavene odem kupim vodenu pumpu za 25-30€ najskuplju, ugradim i radim isti dan.....
 
E sad u pregovorima sam za jedan krš 560 motor pukla radilica i blok
Gume nikakve limarija ubi boze
Moj je 560 novi tip motor nov gume nove sve tri garniture
16,9_r28
14,9_r28
12,4r36
A imam i nov motor s44 pojacani 62,5kw linijska pumpa, fali samo pumpa volana i da se ubaci u traktor
Na mom 560 ima utovarivač pa njega nebih dirao al moram sastaviti jedan 560 sa S motorom i uzanim gumama 3brzine to bude zver


Poslano sa mog Moto C koristeći Tapatalk

O kakvom se pojacanju to radi jos pa za 10 KW vise
 
Jel se moze na 539 dodati pomocna zupcasta pumpa za spoljnu hidrauliku? Drugar bi da vuce sa njim Agromehanikinu prskalicu sa hidro granama pa mu fali izvoda za hidrauliku prskalice.

Послато са SM-J700H уз помоћ Тапатока
 
E sad u pregovorima sam za jedan krš 560 motor pukla radilica i blok
Gume nikakve limarija ubi boze
Moj je 560 novi tip motor nov gume nove sve tri garniture
16,9_r28
14,9_r28
12,4r36
A imam i nov motor s44 pojacani 62,5kw linijska pumpa, fali samo pumpa volana i da se ubaci u traktor
Na mom 560 ima utovarivač pa njega nebih dirao al moram sastaviti jedan 560 sa S motorom i uzanim gumama 3brzine to bude zver


Poslano sa mog Moto C koristeći Tapatalk
Evo ga djedo, preko 15 godina kako je metnut S u njega, ide kao mutav.
M34 je preslab za traktor od skoro 3 t.
Za mene je i S slab u 577, najvise mi se svidja kombinacija 560 sa s44.
Drugom orem u ravni sa plugom 2x16, (bar mislim da je toliki, nek me ispravi neko ako gresim, uglavnom Leskovacki, zeleni), bez da zapinje i da mu je tesko.
04dd25dcd1b0e99e2d03467caa005caa.jpg


Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Sve zavisi za cega kome treba traktor. Meni je na primer za pneumatsku i sejanje i cisternu taman. Ne orem, nisam ni probao, ali sredjuje se 577 jedan pa cu videti sta ce biti.
 
Kad jednom ne bude ovog foruma tebe cu zapamtiti po radijalnim gumama i lemken plugu. :D off

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

560 vuče lemkena na 14 gumama i s tako tako motorom ko od šale.
A 577 imt 2 x 16 kako hoćeš bez dv ne palim ju kad sam orao.
Dok je imao one gume nije mogo ni sa dv nikud .
A sad radi sve bez prve osim ako su nemogući uslovi.
Ovo je orano bez pv jer nema klizanja.

 
Radi se o tome da je ta snaga na 2800 obrtaja motora
Ti mozes tvoj pojacati za 6-7 konja zamenom bos pumpe
S motor postoji od 52_54_56_59_62,5kw
Znaci ima ih od 70_85ks
Imao sam sreću da nabavim ovaj 62,5 linijska pumpa a AC klipna iz vojnog kamiona iz Slovenije koji je presao 3147km, kasnije sam zamenio karter, nosac termostata, nosac vodene pumpe, usisnu granu, nabavio kompresor od torpeda, traktorski zamajac, fali jos pumpa volana i jos jedan traktor



Poslano sa mog Moto C koristeći Tapatalk
 
Nazad
Vrh