IMT

https://www.polovniautomobili.com/traktori/13354917/imt-560

Zdravo svima, slucajno sam naleteo u oglasima na ovaj traktor i hteo sam da pitam i ovde vas kako vam se cini?
Iz okoline Novog sada je, selo Kisac , on preprodaje traktore kaze da ga je kupio od prvog vlasnika pa dal slucajno neko ne zna trakor licno kakav je?
Inace rado bih ga menjao i za moj 539, 88 godiste ako se dogovorimo oko doplate.
Bio bih vam veoma zahvalanza svaki savet ili informaciju o ovom traktoru?
 
I moj je palio ko mina uvek al kad je hladan pritisak 4 a kad se ugreje na leru pritisak 0.5.i morao na generalnu.vidim da ovaj nema ni sat za pritisak ni sat za temperaturu.
 
imam jedno pitanje, sta moze biti ako se papucica kvacila jako tesko pritiska, i cini mi se da ni nece do kraja da ode, a moze da se salta? u pitanju je 549
Svašta može biti.... opruge se okalile,potrošile se osovinice,ploče.... Onaj ko se bavi sa popravkom imt kvačila znaće šta je u pitanju.
----------------------------------------------------------------------
Polkic,ako je on drugi vlasnik,pošto je onda on kupio.... Na oko meni lično se ne sviđa ta 60-ka i ne bih dao 539 za nju da sam na tvom mestu,a ti kako hoćeš.
 
Polkic druze, ako je tvoj ferga korektan nemoj ga davati u zamenu. Ovo sa oglasa mi se ni malo ne svidja. Ima i boljih traktora na oglasima. Bolje tvoj prodaj pa sa novcima u dzepu idi trazi.
 
Polkic druze, ako je tvoj ferga korektan nemoj ga davati u zamenu. Ovo sa oglasa mi se ni malo ne svidja. Ima i boljih traktora na oglasima. Bolje tvoj prodaj pa sa novcima u dzepu idi trazi.
Tako je, i na slikama lose izgleda, uzivo mogu da zamislim tek.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
I moj je palio ko mina uvek al kad je hladan pritisak 4 a kad se ugreje na leru pritisak 0.5.i morao na generalnu.vidim da ovaj nema ni sat za pritisak ni sat za temperaturu.


Zašto je morao zbog ovog na generalnu?!? Ovo je sasvim normalno. Za nov motor je na leru dozvoljeno 0.8bar pritisak na radnoj temperaturi. Naš 539 je godinama radio da se do 1000 okretaja motora kazaljka za pritisak ulja nije ni pomicala. Tek kad je počeo baš strašno rasipati ulje onda je rađen generalno...
 
imam jedno pitanje, sta moze biti ako se papucica kvacila jako tesko pritiska, i cini mi se da ni nece do kraja da ode, a moze da se salta? u pitanju je 549
Trebalo bi da ga rasturis, verovatno su otisli klincici i pipci.Kada se pojedu klincici onda pipci silaze dublje i oslanjaju se na korpu, desava se cesto da korpa pukne bas tu gde se oslnjaju pipci. Moras proveriti, nije dobro ako je tesko.
 
Da li na onaj mali sraf na podiznim cilindrima na polugama (IMT 577 noviji model) idu bakrene podloske,pusta mi ulje koliko god da ga dotegnem?
 
Rastavi i promjeni set korpe tu dolaze capice s vijcima opruge bolcni jedni i drugi dvokrake polugice.Na svemu tome po malo lufta uzrokuje da nemozes postelati korpu bude tvdo kvacilo i capice upiru u nitne lamele.Odnosi se na clana Rista
 
Nazad
Vrh