IMT

Rumunjka vučena sa 36 diskova za brenu, tako nesto gledam

Za 560 imam nošenu
 
"Rumunjka" laka tanjurača, laki ram, mal pritisak po tanjuru. Stariji tip pravljen od L profila (lijevanog vinkla) i nitana šasija, ništa vareno. te su malo teže a novi tip rumunjke od četvrtastih cijevi lagana baš lagana... Ja imam stari tip 36 diskova, strnište sa sasječkanom slanom ne mogu tanjurati kako treba, sojište jos nekako i ide ali nije to ništa...

SIP soily je kopija starog tipa rumunjke, 1/1
 
Rumunjka vučena sa 36 diskova za brenu, tako nesto gledam

Za 560 imam nošenu
Od 24?
Ja sam u fazi da napravim neku tanjiraču, široku 2m i vučenu a tezina nije bitna bolje da je teza treba mi za 560_577 čisto da razbije kukuruzišta zbog boljeg zaoravanja i malo da radi u voćnjaku
Bitno je da je vučena i da je X

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Da, 24 diska, i dosta je teška, puno teža od oltove ili leskovačke X tanjurače sa 24d......

Meni treba više za pripremu i suncokretište, tako da rumunjka je dovoljno teška
 
Rumunjka vučena sa 36 diskova za brenu, tako nesto gledam

Za 560 imam nošenu

Bježi od tog što dalje! Olt Kupa 32 je nešto skuplja, al nemjerljivo bolja po svakom pitanju. Imam Olt Kupu 32 od nedavno, a Rumunjku 36 (nažalost) imamo jako dugo tako da znam šta je i kakva je ta nesretna Rumunjka 36 diskova.

Evo sav sam se uzrujo čim sam se nje i rada sa njom sjetio. ::jako_besan:::udri:
 
Hmmmm, imam jos u ponudi john deere tanjuraču 40 diskova, 4m radna širina, malo se bojim da je puno za 100ks......
 
Kakve su ČIZME rukavci i aksijalci SAHARA mast ih pojela
I otkud 577 cista mehanika da nema ni servo?

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Današnji pičvajz na imt-560, jel ima neko polovnu ruku da proda?

f9fe911b2e209141a486af7a73b9ad56.jpg
1a93260ddc80c5c3ba29a5a116670a49.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa tako nesto, tata je vozio, ja sam zatvarao brazdu, isoa je lenijom i naisao ne neravno i samo je secnuo i pao rasipač dole.
 
Nazad
Vrh